Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 16 pro 2018, 21:47

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 11 ] 
 E71 zvláštní fw 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N95
Heslo k uploadům: Rony.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek E71 zvláštní fw
Čau lidičky,dostala se mi do ruky E71,která by měla být na OS60 FP1 ,jestli se nemýlím.Jenže v tý co mám,podle mě symbian není.Obrázky napoví asi víc.Jiný přehrávač,nejde spojení přes pc suite,nejde BT,vnitřní pamět něco málo přes 700kb!Poraďte prosím...dá se do toho symbian nahrát,nebo je to nějaká china ,do které to nejde?A co to vůbec je za fm - S40?Co s tím můžu dělat?Díkes

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

edit:co jsem udělal špatně,že nejsou vidět ty obrázky?

Moto Amio,v3690,v50,v66, Nok 3210, Sie C25,C35i,Nok 3310,3510i, Sony CMD-J7, Nok 7250i,3100, SE K700i,Nok 6230,6670,N N95
Obrázek
Obrázek

16 led 2012, 16:20
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
Příspěvek Re: E71 zvláštní fw
Tipuju to na čínu, jen tipuju protože ty tvoje obrázky se mi tak nějak v E7 nezobrazují a řekl bych že chyba nebude na mém přijímači. Zadej kód *#0000# (jako když chceš volat) a pokud se ti neobjeví info o SW tak je to padělek a Symbian tam nedostaneš ani kladivem.

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

16 led 2012, 19:23
Začátečník
Začátečník
no právě....Odpověď je v obrázcích.Samozřejmě mi verze vyskočí...dám odkaz na obr. do code snad to nevadí

http://imageshack.us/g/208/foto1770p.jpg/

Moto Amio,v3690,v50,v66, Nok 3210, Sie C25,C35i,Nok 3310,3510i, Sony CMD-J7, Nok 7250i,3100, SE K700i,Nok 6230,6670,N N95
Obrázek
Obrázek

16 led 2012, 19:40
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Jakej to má štítek pod baterií? Hoď jeho foto, ten mě zajímá co tam maj natištěný :D Jinak sem dávám ty fotky z prvního postu. Včera sem neměl čas, stačí si dát citaci tvýho postu a ukážou se linky a v nich najít odkaz na fóra, když si dáš citovat tenhle post tak uvidíš jak to má vypadat.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Člověk se pořád učí
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

17 led 2012, 15:58
Začátečník
Začátečník
Ha...žádný štítek.. :roll:

Obrázek

Obrázek
Obrázek

17 led 2012, 18:09
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Aspoň se smajlíkem tam mohl bejt :mrgreen:

Člověk se pořád učí

17 led 2012, 20:49
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Rony píše:
Jiný přehrávač,nejde spojení přes pc suite,nejde BT,vnitřní pamět něco málo přes 700kb!

To jsou obecně nejčastější známky toho že jde o fake nějakého symbianového telefonu.
A i podle té fotky s sw info jde o fake, protože pro E71-1 nebyl firmware100.07.76 vydaný 8.3.2010, ale 8.6.2008 (mimochodem, první a pro mě zřejmě nejlepší fw co E71 měla, podobně jako byl bez debat nejlepší první fw v E61 ). V roce 2010 byly pro E71 vydávané fw 4.x a 5.x, přičemž s datem 8.3.2010 žádný z nich pro žádnou verzi E71 (koukám že E71 se vyráběla jako 1 až 4, a E71x, já věděl doteď jen o 1, 2 a x)

Rony píše:
.....A co to vůbec je za fm - S40?
Jenže v tý co mám,podle mě symbian není

- Jaký 'fm - S40' ? To jsi vzal kde? S40 je označení pro nesymbianové Nokie (Series 40 - 'hloupé', Series 60, 80 a 90 'chytré')
- Jestli má Symbian nebo ne, poznáš jednoduše: zkus nainstalovat jakoukoliv symbianovou aplikaci :wink: .

Rony píše:
Poraďte prosím...dá se do toho symbian nahrát,nebo je to nějaká china ,do které to nejde?

Nejen do "chiny", ale ani do jiného nesymbianového telefonu Symbian nijak nedostaneš. Jak píše šulda - ani tím kladivem ne.
Off topic:no.... šlo by to snad aspoň částečně v Androidovi nebo Maemo, nebo v jistém smyslu přes Cotton Caddy flashku v telefonech s podporou USB One-the-Go Obrázek. To už je ale záležitost jen pro ty nejšílenější ze šílených Magorů :D . Vím že pokusy byly, něco se myslím i povedlo, ale nevím jestli už to někdo dotáhnul tak daleko, aby se to dalo aspoň částečně používat v praxi jako třeba Android v N900. Nebo jestli už to vůbec na Cotton Caddy někdo zkoušel (teoreticky by to podle mě jít mělo, ale to už není o napchání OS do telefonu 'bez OS', spíš bych tomu říkal 'OS na flashce'. Docela zajímavá myšlenka - mít na flashce Android, Maemo, Meego, Ubuntu, Symbian... a spouštět to na jediném 'univerzálním telefonu'. Kdyby se výrobci dohodli.... Obrázek)
Pro BFU a běžné 'hloupé telefony' tyhle věci ale rozhodně nejsou

Rony píše:
E71,která by měla být na OS60 FP1 ,jestli se nemýlím.

V podstatě máš pravdu, ale přesto se trochu mýlíš. Označení "OS 60 FP1" pokud vím neexistuje. Oficiálně má E71 Symbian OS 9, tedy FP1 (Feature Pack 1), jinak taky Symbian v3.1UI nebo Symbian S60 rel3.1 . Oni v těch označeních a klasifikacích svých symbianových telefonů dělají soudruzi z Finska bordel už od dob prvních OS 9.x (mám tušení že ani oni sami se v tom už pát let moc neorientují, a myslím že i proto si to hezky po microsoftsku zjednodušili - už žádný 'Symbian něco.něco.sněčím', ale prostě 'Belle' :D ).
No a aby to nebylo tak jednoduché, v E71 to ani není 'čistokrevný' 9.2 FP1. Neoficiálně se občas označuje jako 9.1.5 (viděl jsem párkrát i FP 0.5). Má ale mnohem blíž k 9.2 než k 9.1, a v zásadě se dá řict že je to opravdu 9.2 . Pár nepodstatných prvků z 9.2 chybí, a částečně se trochu liší od 9.1 i 9.2 taky díky Qwerty klávesnici + displeji 320x240px - tím nemyslím fyzicky, ale obojí se promítlo i do některých softwarových částí. Off topic:Mimochodem, severští soudruzi asi nevěděli co s T9, tak jí v E71 zfunkčnili :D . V E61 je T9 fyzicky taky, ale bez patchů nefunguje. Jenže smysl T9 v telefonu s Qwerty mi jaksi uniká, použil jsem to za ty léta asi 3x jen na vyzkoušení. Kdyby tehdy radši místo nesmyslů zprovoznili i otáčení displeje a nezabugovali Fn klávesu... :(

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

18 led 2012, 09:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Vyčerpávající odpověď ,moc děkuju.
Nj ,ale tím pádem je to "mrtvý" telefon ,páč kdyby něco ,tak ho tu nikdo neopraví (softwareově..) že?

Obrázek
Obrázek

19 led 2012, 01:20
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Já sem tak trochu čekal že se prokop objeví a podá vyčerpávající odpověď :oops: Ode mne by to bylo jen že se jedná o padělek. S tou opravou příde na to, např. kolega měl chinu a ta byla opravdu na jedno použití.

Člověk se pořád učí

19 led 2012, 06:26
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Tak jednu snad méně vyčerpávající:D
Rony, ber to prostě jak to je: jde o spotřebku v hodnotě pár korun.
Něco jako takové ty 'hloupé' telefony s Qwerty na SMSkování.
Off topic:S těma se poslední dobou víceméně roztrh pytel, ale když chce s telefonem člověk opravdu normálně pracovat, tak má dneska na výběr cca 5, možná s bídou 10 modelů.... :( Svět se v (_!_) obrací - pro smskáře hafo qwerty, ale pro prokopa kterej by mj chtěl psát skutečně vyčerpávájící odpovědi v podstatě nic :D

Spoiler: Zobrazit
Vyčerpávající, jo? :D . Na opravdu vyčerpávající odpovědi tu je moc málo místa, jen 180000 znaků :D . Na to aby byla odppověď vyčerpávající, tak musí mít jisté náležitosti. Dovolim si stručnou definici pro vyčerpávájící odpověď:

Odpověď na danou otázku může být považována za vyčerpávající, jestliže má aspoň tyto paramatry:
  • Vyčerpala všechny momentálně dostupné zdroje informací.
  • Fyzicky i duševně vyčerpala autora odpovědi při dohledávání těch informací, a jejich sestavování do odpovědi v jakžtakž 'human-like' podobě.
  • Fyzicky i duševně vyčerpá adresáta při čtení :D
  • (případně vyčerpá fyzikální možnosti média jehož prostřednictvím je poskytována)
Neměl bych to dát na Wiki? Obrázek
:lol:

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

19 led 2012, 09:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Moc děkuju pánové a chápu.Myslel jsem si ,že je to čina na jedno použití,jen nejsem až tak sběhlý,tak jsem se chtěl ujistit.

Off topic:Jak jsem psal ,dostal se mi do ruky (není můj) a potřebovali jsme info.Výčet mých telefonů napovídá ,kam se ubírají moje potřeby.Taky potřebuju víc ,než jen qwerty (mrňavý qwerty) smskování.Teď jsem se zamiloval do N9 i přes nepokračování MeeGo ;-),ale to už patří jinam...

Díky

Obrázek
Obrázek

19 led 2012, 20:26
   [ Příspěvků: 11 ] 
Bookmark and Share