Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 22 kvě 2018, 21:19

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 123 ] 
Hledat v tomto tématu:
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 K plus - mínus 

Co s karmou?
Nechat tak jak je (žádná změna) 40%  40%  [ 6 ]
Nový systém 60%  60%  [ 9 ]
Zrušení karmy 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 15

K plus - mínus 
Autor Zpráva
Momentálně zaBANován
Momentálně zaBANován
Model telefonu: Nokia N95 + MicroSDHC 8GB + Nokia 6230i + Nokia 3310 + Nokia Bluetooth headset BH-604
Heslo k uploadům: xtractorek.ForumNO.net
Reputace: -17
Příspěvek 
to ppolda:
Citace:
ono to jde těžko když nedodržujete vlastní pravidla

Tím jsi myslel co? Nás, členy týmu, moderátory nebo adminy? :x
Nezlob se, ale moc dobře jsem to nepochopil.

Pokud ty pravidla nedodržujem, mám ti pořádně ukázat, jak se budou dodržovat? :!:
Myslím si, že psát takovéto věci je už trochu moc, nemyslíš? Nejsi zas takový frajer. :doubt:

Jinak stal se tady z toho sekundární pokec, takže zbytek se hádejte přes PM, ICQ nebo ten IRC chat, který tu máme (málokdo ho využívá, že? :x )
Vyjadřujte se prosím hlavně k tématu karmy a pro kterou možnost jste, jinak se to tady zamkne.

20 lis 2008, 18:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Nokia N72
Heslo k uploadům: madog.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek 
Podle mě by bylo nejlepší udělat hlasování, takhle se tu furt bude někdo "vykecávat"...
jinak díky za dalších pár K-, naposledy jsem přispíval když jsem jich měl 7 (samozřejmě že ani o jednom jsem nevěděl zač) a teď jich mám 10 (to že nevim zač jsou je tu snad samozřejmost) ...

Obrázek

20 lis 2008, 19:32
Profil ICQ
Momentálně zaBANován
Momentálně zaBANován
Model telefonu: Nokia N95 + MicroSDHC 8GB + Nokia 6230i + Nokia 3310 + Nokia Bluetooth headset BH-604
Příspěvek 
Přidáno hlasování. :)
Teď se uvidí.

20 lis 2008, 19:41
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: HTC Touch Diamond 2
Heslo k uploadům: Jackal.ForumNO.net
Reputace: 2
Příspěvek 
Hlasoval jsem pro první možnost, důvody jsem popsal již dříve. :)

Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, T5750 2.0GHz, bios 1.10, 4GB RAM 667MHz, WD Scorpio® Black™ 320GB SATA 7200rpm+WD Scorpio® Blue™ 250GB SATA 5400rpm, GeForce 9500M GS 512MB, Vista Home Premium SP1, ESET Smart Security, Logitech LX8 Cordless Laser Mouse

20 lis 2008, 19:44
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Nokia N95 (30.0.015)+ 8GB (class 4), 6120c
Heslo k uploadům: Twink.ForumNO.net
Příspěvek 
jako v mym predchozim prispevku jednoznacne 2

EDIT: doporucil bych dat upozorneni na tuhle anketu hore do novinek

vsetky me posty se tyce N95

Obrázek

20 lis 2008, 19:53
Profil ICQ
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: N82+E50
Heslo k uploadům: Aramon.ForumNO.net
Příspěvek 
Mimo mísu: kdybych se tu já vyjadřoval tak jak se vyjadřuje xtraktorek, tak už mám ban! Jak to, že on takhle může jednat s jinýma a my jsme za to samé trestáni? Kde je nyní R@ptor, proč neřekne xtraktorkovi, že ten tón, kterým vyhtožuje (viz výše), je od moderátora nežádoucí?

Hlasuju pro nový systém...

Děkuji za každou pomoc. Rád Vám také pomůžu,když budu umět;-)
Někteří mne mají za rebela, ale když můžou jiní, proč bych nemohl i já :-)

20 lis 2008, 20:28
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvek 
Aramon: chlape, ať se tady napíše co se tady napíše, tak ty v tom pořád uvidíš něco špatného. Už nech kritiky a počkej jak dopadne hlasování.

Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, T5750 2.0GHz, bios 1.10, 4GB RAM 667MHz, WD Scorpio® Black™ 320GB SATA 7200rpm+WD Scorpio® Blue™ 250GB SATA 5400rpm, GeForce 9500M GS 512MB, Vista Home Premium SP1, ESET Smart Security, Logitech LX8 Cordless Laser Mouse

20 lis 2008, 20:35
Profil ICQ
Momentálně zaBANován
Momentálně zaBANován
Příspěvek 
to Aramon:
Co se ti zas nelíbí? Co se ti nelíbí na tom jak se vyjadřuju? :o
Já snad nějakým tónem vyhrožuju?

Jinak pokud sis ještě nevšiml, já se vyjadřuju k tomuhle přísně, ale slušně. :x
Moderátoři totiž většinou musí jednat trochu jinak než ostatní uživatelé, dohlížejí taky na pořádek a musí mít jinou autoritu než ostatní uživatelé. :)
Tím se ale nepovyšuju nějak nad ostatní.

Pokud jsi to nepochopil, tak můžeš klidně dostat 2. žlutou kartu a možná ti to bude víc než jasné.
Nic proti tobě. :)

A nepleť můj nick! :evil:

A prosím stop :ot:

Jinak já jsem hlasoval pro 1. možnost.

Naposledy upravil xtractorek dne 20 lis 2008, 20:47, celkově upraveno 1

20 lis 2008, 20:43
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvek 
Jo,klidně mi ji dej...Asi máš blbej den, jak to tu po tobě čtu, prostě se tu potřebuješ vyřádit...

Sorry za off, ale když někdo pořád na všechny strany vyhrožuje, protože je moderátor, tak se mi to fakt nelíbí! A to ani v tom případě, že je to jen proti mně!

20 lis 2008, 20:46
Main Admin
Main Admin
Model telefonu: Motorola Atrix 4G
ROM: Neutrino ROM v2.7
Reputace: 34
Příspěvek 
Kuci, už se přestaňte dohadovat ... ano xtractorek si ve svým postu protiřečí ... moderátoři mají pravomoc udržovat a sjednávat pořádek ... takže nikdo už nebude nikomu vyhrožovat a opravdu se držte tématu a ostatní věci si řeště přes PM

Obrázek
Obrázek
Šuplíkové zásoby: Nokia N95 8GB, N70 a 3330

20 lis 2008, 20:57
Maximální uživatel
Maximální uživatel
Model telefonu: Lumia 950
Heslo k uploadům: Márty.ForumNO.net
Reputace: 7
Příspěvek 
2Aramon: xtractorek není dlouho moderátorem a takhle se vyjadřuje opravdu ke všem ;) Bere svou "práci" opravdu vážně, tak ho kdyžtak omluv ;)

Jinak hlasuji... Není tam možnost nevím?

Obrázek

20 lis 2008, 20:58
Překladatel
Překladatel
Model telefonu: MOBIL: Nokia 6300; OPERÁTOR: T-Mobile SK; DOPLNKY: Micro SD 2GB Kingston; LG Optimus Me P350 Android
Heslo k uploadům: space.ForumNO.net
Reputace: 3
Příspěvek 
Ide o to ze moderator sa ma preco "vyhrazat" ak to beres ako vyhrazky, ja to berem skor ako spravodlivost nez ako vyhrazky. Norm uzivatel moze tiez povedat ze to co nejaky uzivatel urobil alebo napisal je zle, proti pravidlam a pod. Ale vyhrazat sa nema cim, pretoze on nema prava, co administrator a moderator ma, cize sa ma cim vyhrazat. (Ako som uz pisal ja to ako vyhrazky neberiem...) Nepisem svoj nazor, ale myslim ze pisem to ako to naozaj je... Btw: Moj hlas isiel ku 2hej moznosti.. Pretoze som zvedavi za co mam K- ako som pisal v predoslom prispevku, (ktory je mimochodom na 3tej strane, prispevky pribudaju velmi rychlo, az je to smiesne co sa tu riesi, OT...) zaviedli by sa pravidla ze dovod zaslania K- musi byt seriozny, porusenie trestane po viacnasobnom opakovani... A men to vyhovuje, ja nemam o co pristm, ked sa to scita mam karmu 2 ci 3, pre mna to nieje tragedia.
Tot vse...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

20 lis 2008, 21:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvek 
Ještě se zkusím zapojit. Hlasoval jsem pro první možnost, ale to neznamená, že souhlasím s anonimitou udělování K+/-. Také bych rád věděl proč a jak. Rozhodně bych proto nejel o začátku. Já mám málo K+/-, ale jsou tu lidé co mají spoustu K+, protože udělali spoustu pro toto fórum a lidé jim dali jako důkaz díky K+. Nechme systém tak jak je, nebo ho změníme, ale nepojedem od nuly !! Už vidím novou metotu udělování K+ a spoustu lidí co je oprávněně dostávají a pak také vidím to, jak se to zas nebude někomu líbit a znovu pojedem od nuly ??? Já jsem začal chodit na toto fórum nedávno i když registrovaný jsem tu nějako dobu a přijal jsem pravidla, které tu jsou zavedena, kdyby se mi nelíbila, nechodím sem. :)

20 lis 2008, 21:11
Profil ICQ
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: N95-8GB; N70
Reputace: 4
Příspěvek 
Jasným důkazem, že K- je v této podobě nanic se ukázalo tady. Kolik lidí schytalo K mínusůjen, že tady řekli jen svůj názor. Co to má společného s jejich dobrou aktivitou na fóru? Bral bych jinou možnost, ale takhle tedy jsem pro 2. Vy co máte hodně K+, promiňte, já bych vám je nechal.

Připojuji se sem jen mobilem!

20 lis 2008, 21:22
Profil ICQ
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: HD2, N95 8GB
Heslo k uploadům: tomopk.ForumNO.net
Reputace: 41
Příspěvek 
:o :o :o
Ako môže niekto brať K- vážne? Ja to nechápem, nie je vám to jedno?
Práve preto som hlasoval pre 1 možnosť.

20 lis 2008, 21:38
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: Nokia N72
Heslo k uploadům: ppolda.ForumNO.net
Reputace: 12
Příspěvek 
Kenny: To ale srovnáváš různý faktory :) Nemůžeš mě a někoho jinýho.Já s tím co je, nebo není zamykáno problemy nemám.
xtractorek:Koho jiného jsem měl myslet? :)
Když tedy nechápeš:
Citace:
2.) Všechno hledání do sekce HLEDÁM

Od nynějšího dne prosím všechny uživatele, aby zařazovali VŠECHNY PŘÍSPĚVKY VYHLEDÁVACÍHO CHARAKTERU (tj. hledám aplikaci xxx, hledám hru xxx,...) VÝHRADNĚ do fóra Hledám. Od toho slouží toto fórum. Do topicu se snažte co nejlépe popsat, co vlastně hledáte, či k čemu by měl předmět hledání sloužit. Zkrátíte tak dobu čekání na odpověď a zjednodušíte nám tak práci. Děkujeme.Členové týmu si vyhrazují právo na smazání tématu, bude-li umístěno mimo sekci Hledám. Rozhodnutí o smazání bude vykonáno dle uvážení provádějícího člena týmu. V sekci hledám není povinnost označovat příspěvky tagem /H/.

Myslim že z toho jasně vyplývá, že spamování v sekci java hry příspěvky typu "chci 208x208" je příspěvek "Vyhledávacího charakteru" tj. poptávka a tudiž patří do sekce HLEDÁM.Když k tomu připočteš fakt, že do doby, než jsem založil ten topic "Requesty", se tímhle nedělalo prakticky zhola nic, tak ti jasně vyjde pravdivost mých slov.
To jen pro vysvětlenou.Ale jak jsem řekl, tohle je, sice se spožděním, vyřešeno myslím..dostatečně.
Peace ;)
EDIT: To topic: Volim 1. 8)

Končím. Mějte se!
Obrázek

Naposledy upravil ppolda dne 20 lis 2008, 22:02, celkově upraveno 1

20 lis 2008, 21:52
Profil ICQ
Překladatel
Překladatel
Model telefonu: MOBIL: Nokia 6300; OPERÁTOR: T-Mobile SK; DOPLNKY: Micro SD 2GB Kingston; LG Optimus Me P350 Android
Příspěvek 
Ked budem vediet za co mam K- zistim co som spravil zle, a ak nic zistim ze ten kto mi ho dal je dost nahlavu... Alt mas prevdu, je to zbytocne, nic mi to nevezme, akurat ze to lepsie vyzera ked tam je co najmenej tyc h K- ;)

OT: Pozeram ze tu mam neska presny rok pobytu :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

20 lis 2008, 21:54
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: HD2, N95 8GB
Heslo k uploadům: tomopk.ForumNO.net
Reputace: 41
Příspěvek 
Väčšina K- je zo škodoradosti takže nad tým sa netreba pozastavovať.

20 lis 2008, 22:02
Překladatel
Překladatel
Příspěvek 
Vlastne ani neviem preco sa to tu teraz riesi, uz tu bolo cca 3-5 tem ohladom karmy a zenenia jej systemu. Vtedy sa to razne zamietlo a teraz sa to riesi... Ty co davaju bezdovodne K- by mal vediet ze tym nic neziska...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

20 lis 2008, 22:06
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Model telefonu: Nokia 6120 classic
Heslo k uploadům: matus201.ForumNO.net
Reputace: 11
Příspěvek 
jj, bud to nechajme ako je alebo zrusme uplne a je pokoj..

Obrázek

21 lis 2008, 00:34
Profil ICQ
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvek 
Je pravda, že ti, co mají hodně k+, by při nástupu nového systému měli dostat něco jako medaili, aby se nezapomnělo na to, že už významnou věc pro fórum udělali.

Na druhou stranu ale vidím, že tu lidi mají hodně k+ ale zároveň i hodně k-, v tom případě, podle toho jak se tu vedení vyjadřuje, by ocenění neměl dostat, protože podle vedení jsou všechna k- oprávněna, aspoň tento pocit z jejich vyjadřování mám.

Ale mám taky výhrady, a snad nebudu sám, proti tomu, aby v novém systému byla možnost udělit "nějaký počet k naráz", tím myslím, že bude možné dát maximálně 10 k. Příjde mi to divné. Mělo by to být tak, že buď dostateš jedno k+, nebo jedno k-. Už totiž vidím, jak já za své názory budu sklízet neustále maximální počet, a to i přesto, že jen projevuju svůj názor. A nikdo neříká, že by to tak nebylo u ostatních userů. Měla by být možnost jen jednoho K. Dám totiž příklad, který věřím, že se nebude vztahovat jen na mne, ale i na jiné, ale zrovna u mne každý pochopí, jak to myslím:

Pokud zas řeknu svůj názor, se kterým nebude vedení souhlasit, dostanu hnedka 10 K- (a to třeba od každého z vedení). Pokud ale najdu aplikaci, která tu není a postnu ji sem, tak dostanu 1K+, protože jsem tu někdy řekl svůj názor. Jasně, nemusí to tak být, ale ruku na srdce, může. A právě proto by bylo lepší, kdyby se opět dávala jen jedna K.

21 lis 2008, 07:50
Supervisor
Supervisor
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
Příspěvek 
Vidím, že jste neustále nespokojení přes všechny snahy vám vyjít vstříc. Proto už karma systém nebudeme řešit. To je samé vedení to a vedení ono. Jakobychom tady za všedchno zlo a křivdu spáchanou zde mohli jen my. Nic se nemění... Počkejte si, co se bude v nejbližší době dít. Zamykám. :lock:

Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek

21 lis 2008, 10:30
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Grafik ForumNO
Grafik ForumNO
Model telefonu: N97 CFW 7.0Fvip, N70 - O2
Heslo k uploadům: poustevnak.ForumNO.net
Reputace: 11
Příspěvek 
Hurááá :) ....

Rape promin za relock, ale chtel jsem si to jednou vyzkouset :oops:

Zvukaři, dabéři, překladatelé - přijďte mezi nás