Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 20 čer 2018, 13:07

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 5 ] 
 opakovaná samospoušť fotoaparátu 
Autor Zpráva
Grafik ForumNO
Grafik ForumNO
Model telefonu: N97 CFW 7.0Fvip, N70 - O2
Heslo k uploadům: poustevnak.ForumNO.net
Reputace: 11
Příspěvek opakovaná samospoušť fotoaparátu
Kamarad mel kdysi (mozna jeste ma) fotak, kde byla funkce - jak bych to ja nazval - opakovani samospouste. Delaji se s tim uzasne veci. Nevim jak se tato funkce nazyva, protoze pod terminem "opakovana samospoust" mi google toho moc nevyhodil. Nalezy byly vzdy zvlast - "samospoust" a pak treba "opakovane otazky", "opakované zobrazení" nebo "opakovana upominka", kdyz se clanek tykal mobilu.
O co jde? Jednoduse si nastavim fotak tak, aby treba kazdych 20s (nebo jiny cas) sam poridil snimek. Tato funkce bude pravdepodobne u drazsich fotoaparatu, ale napadlo me, jestli neexistuje aplikace, v mem pripade pro N97, ktera by takto ovladla fotak v tomto mobilu.

Zvukaři, dabéři, překladatelé - přijďte mezi nás
Obrázek

25 čer 2011, 13:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: N95-8GB; N70
Reputace: 4
Příspěvek Re: opakovaná samospoušť fotoaparátu
No já mám na N95-8GB "Režim sekvence" a "Samospoušť". Ty to tam nemáš? :)

Připojuji se sem jen mobilem!

25 čer 2011, 13:30
Profil ICQ
Grafik ForumNO
Grafik ForumNO
Jisteze mam.
Rezim "sekvence" ti udela nekolik snimku (asi 30) (oprava 18) rychle za sebou behem treba 5-10 vterin.
Rezim "samospoust" ti dovoli poridit snimek az za 2, 10, 20 s od stisknuti spouste, takze muzes odbehnout od aparatu, vyloudit usmev a nechat se vyfotit.

To co myslim ja je, abych mohl fotak nastavit do rezimu, kdy sam opakovane poridi snimek kazdych (treba) 20s, po dobu nez operaci zastavim - treba 2-3 hodiny.
Proste aby poridil snimek, za 20s znova, za 20s znova a porad dokola pokud to nezastavim. Komfortni by byla treba i funkce nastaveni delky teto operace, treba aby po 2 hodinach porizovani snimku se rezim zastavil, fotak vypnul a mobil usnul (zhasnul display). Ale to neni nutne, staci mi uplne moznost nastavit interval opakovaneho automatickeho foceni.

Obrázek

Naposledy upravil poustevnak dne 25 čer 2011, 19:59, celkově upraveno 1

25 čer 2011, 14:15
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: N95-8GB; N70
Reputace: 4
No já mám v Režimu sekvence nastavení: Jeden snímek; Serie; a potom, že mi to bude fotit po 10sek; 30sek; 1min; 5min; 10min; 30min. Dokuď je místo v paměti. Což by mělo být co ty myslíš. Jinak ti potom nerozumím a máš to ve svým mobilu jinak nebo nemáš vlastně.

Připojuji se sem jen mobilem!

25 čer 2011, 15:15
Profil ICQ
Grafik ForumNO
Grafik ForumNO
Ano to vypada, ze to je to co shanim, ale bohuzel ja to na N97 nemam :(
Pri fotaku zmacknu menu (3 vodorovne cary nad sebou) a tam z mnoha funkci mam "sekvence" a po zmacknuti se to zmeni na "jeden snimek" pro vraceni zpet na puvodni funkci. Ale bohuzel uz nemuzu nikde volit to co ty pises.
Jedine co k tomuto muzu je pouzit tu "samospoust" u ktere muzu jen nastavit 2/10/20 vterin pro spozdene spusteni a to pak jen misto jednoho snimku udela prave tu sekvenci 18 snimku (ted to vim presne), ale to je vse :(

10sek; 30sek; 1min; 5min; 10min; 30min. - to tam bohuzel nikde nemam.

Je divne ze nokia odstranila z typove novejsiho modelu funkci starsiho modelu. I kdyz to vlastne divne neni - je to NOKIA :roll: :twisted:

EDIT:// tak jsem pro jistotu jeste zkoukl manual a ani tam se o teto moznosti nemluvi

-- 26.06.11 00:39 --

Tak uz jsem kyzenou aplikaci nasel :-) slo jen o to vedet, co hledam a "opakovana samospoust" to opravdu neni. I kdyz neumim anglicky, pomoci dedukci, pokusu a omylu jsem prisel na to, ze tato funkce se naziva " Time Lapse " a tou disponuje aplikace HM Camera Pro
Verze pro muj Symbian 9.x Series 60 5th je ZDE >>> viewtopic.php?f=126&t=23881&hilit=camera
Diky ti za spolupraci protoze i tva informace a nasledne precteni manualu k N95 mi napomohla k cily :super:

Obrázek

25 čer 2011, 19:54
   [ Příspěvků: 5 ] 
Bookmark and Share