Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku


Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Registrován: - Čeká na vás: 0 nových zpráv Celkem témat: 25590
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 23 bře 2019, 18:38


Bookmark and Share

Pravidla fóra


Chovejte se tady prosím slušně a dodržujte všechna pravidla fóra: PRAVIDLA FÓRA, PRAVIDLA UPLOADU. Také prosím používejte VYHLEDÁVÁNÍ, než se na něco zeptáte.
HESLA K UPLOADŮM FUNGUJÍ NA 99,9% VŽDY A NACHÁZÍ SE NALEVO OD PŘÍSPĚVKU POD UŽIVATELSKÝM AVATAREM A INFORMACEMI! Chyba může nastat při jejich špatném kopírování a proto zkuste hesla POZORNĚ OPSAT RUČNĚ, než začnete hlásat jejich nefunkčnost.
Značně nám tímto vším ulehčíte práci a sobě případné potíže. Děkujeme. Tým ForumNO.net   [ Příspěvků: 18 ] 
Hledat v tomto tématu:
 Přehled modů a co umí... 
Autor Zpráva
Supervisor
Supervisor
Uživatelský avatar
Registrován: 29 zář 2006, 22:57
Příspěvky: 6144
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
Příspěvek Přehled modů a co umí...
Zde vypisuji seznam modů instalovaných na naše forum. Pokusím se zde také vypsat, co který z nich umí. :)

1.) Color Groups
Tento mod dovoluje přidat barevné označení více skupinám, než jen Administrátorům a Moderátorům. Skupiny se vypisují dole na indexu fora s příslušným barveným označením. Barvy se projeví na indexu, v seznamu uživatelů, v topicu a soukromých zprávách.

Náhled módu:
Obrázek


2.) Online/Offline indikator + R@ptor icons
Zobrazuje stav uživatele na foru. Zobrazení se projeví v profilu uživatele, v topiku, v soukromých zprávách a seznamu uživatelů

Náhled módu:
Obrázek


3.) Quick reply with Quote
Přidává možnost rychlé odpovědi v topiku. V modu je obsažena i možnost citace posledního příspěvku (u nás ZÁKÁZÁNO), či přiřazení podpisu uživatele. Mod se zobrazí v každém topiku.

Náhled módu:
Obrázek


4.) Advanced Karma mod + R@ptor icons
Mod umožňuje hodnotit uživatele a přidávat či ubírat mu jeho karmu. Hlasuje se prostřednictvím tlačítek +, či - u každého uživatele (v topiku). Karma se pak v topicích zobrazuje pod uživatelským avatarem ve tvaru počet kladných hlasů/ počet záporných hlasů. Mod se projevuje v topicích a v profilu uživatele.

Náhled módu:
Obrázek


5.) ShoutBox on Index
Přidá okno shoutboxu na index fora (zvolil jsem umístění vespod). Umožňuje chat právě přítomných uživatelů. Moderátoři a admini mají práva odebrat, či upravit jakýkoli příspěvek. Administrátoři mohou mimo jiné zakázat ShoutBox úplně, nebo jen určitým uživatelům (ať už přispívání, či čtení). V shoutboxu jsou povoleni smajlíci a odkazy. Mód se zobrazuje na Indexu (hlavní straně fora), pod seznamem právě přítomných uživatelů.

Náhled módu:
Obrázek


6.) JailMOD
Slouží jako vězení pro neposlušné uživatele. Je to pokročilý BAN systém, který umožňuje nastavit dobu trvání banu (dny, hodiny, minuty). Po vypršení limitu se BAN automaticky odebere. Dále je možno umožnit uživatelům hlasování o osudu uvězněného jedince. Třešničkou na dortu je možnost zaplatit za sebe kauci, popřípadě zaplatí jiný uživatel (pouze v případě, že má forum Cash mod). Zaznamenáván je seznam uvězněných uživatelů, důvod uveznění a počet uvěznění. Mod se na foru neprojevuje. V horním menu je pouze možnost nahlédnout do Soudní síně (seznam uvězněných uživatelů).

Náhled módu:
Obrázek


7.) Yellow Card Mod + R@ptor icons
Pokročilý systém varování uživatelů. V topiku se moderátorům a adminům zobrazují u každého příspěvku čtyři karty (uživatelům pouze jedna).

Modrá karta slouží k nahlášení nevyhovujícího příspěvku všem moderátorům (prosím uživatele, aby ji používali, pokud bude třeba).

Žlutá karta slouží k udělení varování uživateli (počet varování se zobrazuje pod nickem uživatele v každém topiku). Varování je možno udělit až deset. Po udělení desátého varování je uživatel automaticky za své prohřešky proti pravidlům odměněn BANem.

Červená karta je také dosti výmluvná. Uděluje uživateli okamžitě BAN.

Zelená karta ruší všechna napomenutí a odBANuje uživatele.

Tento mód se projeví v topicu, zobrazením karet a počtu napomenutí pod nickem. Dále se počet varování zobrazuje i v uživatelově profilu.

Náhled módu:
Obrázek


8.) Top Topics on Index
Na indexu fóra zobrazuje nahoře tabulku, informující o nejnovějších příspěvcích a populárních příspěvcích, dle zobrazení a odpovědí. Mód se projeví samozřejmě pouze na Indexu (hlavní straně fóra).

Náhled módu:
Obrázek


9.) Last Visit hack
V profilu uživatele ukazuje údaje o jeho posledním přihlášení a dobu jeho přihlášení. Na Indexu vypisuje podrobný seznam návštěvníků během uplynulé hodiny a statistiky návštěv (zrušeno).

Náhled módu:
Obrázek


10.) DB Maintenance
Umožňuje Administrátorům pohodlnou administraci, opravu, změnu a statistiky naší databáze. Normálních uživatelů se nedotkne. Mód se projevuj pouze v administraci fora.

Náhled módu:
Obrázek


11.) Board Statistics
Zobrazuje statistiky fóra, jako Nejaktivnější uživatele, nejčtenější témata, nejpoužívanější smajlíky, či info o databázi a foru samotném. Do statistik se dostanete Přes stejně pojmenované tlačítko (Statistiky). Tento mod má svou vlastní stránku a jinde se nebude projevovat.

Náhled módu:
Obrázek


12.) Blank Page Template
Vytvoří prázdnou stránku, obsahující informace o templatu fora. Do stránky se zapisují informace pomocí HTML tagů. :) Typickým příkladem je nyní aktuální upozornění na narozeniny fora. :) Mod se projevuje pouze v Administraci.

Náhled módu:
Obrázek


13.) Simple Show Bots
Existují dva druhy botů. Vyhledávací (Google, Yahoo...) a reklamní (registrují se na forum a postují zde linky na porno, či léky). O oba typy je postaráno. Ti druzí se sem snad již po provedených opatřeních nedostanou. Tento mod se však týká první skupiny. Pod seznamem aktuálně přítomných uživatel ukazuje i přítomné boty a jejich počet. Mod se projevuje pouze na Indexu fora.

Náhled módu:
Obrázek


14.) User Stars
Umožňuje uživateli udělit hvězdu. Hvězda se uděluje za zásluhy, nebo činnost prospěšnou foru. Je to taková hračka. :) Mod se projeví v topiku, v profilu, v seznamu online uživatelů a v seznamu členů skupin.

Náhled módu:
Obrázek


15.) User Medals
Lepší a propracovanější alternativa předchozího modu. Umožňuje vytvořit medajle, které budou udělovány za zásluhy na foru. Mod se projevuje samozřejmě v Administraci, dále v topiku a nakonec v profilu.

Náhled módu:
Topik:
Obrázek
Profil:
Obrázek


16.) Signature in profile
Přidá možnost zobrazení podpisu uživatele v jeho profilu. Nikde jinde se mod ani neprojevuje.

Náhled módu:
Obrázek


17.) ChatBox
Chat, který se otevře ve vlastním okně. Nezpomaluje načítání fóra. Umožňuje vkládat smajlíky, HTML linky... Mod se projevuje na indexu (Vstup do chatu a seznam chatujících uživatelů) a dále hlavně ve vlastním okně. Nejlepší zobrazení chatu poskytují prohlížeče Opera a Internet explorer. FireFox bohužel neumožňuje změnu barvy písma.

Náhled módu (Bohužel ve FireFoxu nevypadá moc dobře):
Obrázek


18.) eXtreme Styles Mod
Mod, který umožňuje lehčí správu/instalaci/odebrání vzhledů. Zobrazuje se pouze v administraci. Mod byl nainstalován, kvůli níže popsanému modu, který bez něj nefunguje.

Náhled módu:
Obrázek


19.) Simple SubForum
Nejspíše "zlatý hřeb večera". Tento mod umožňuje tvořit subfóra v hlavních kategoriích fora a umožní nám tak přehledněji uspořádat forum. Hlavně nebudete musel na indexu tolik vytáčet kolečko myšky. :wink: Mod se projevuje na indexu a v kategoriích.

Náhled módu:
ObrázekDalší technologie:
TopList- Statistiky našeho portálu oproti ostatním v dané kategorii (skrytý).
Obrázek

Monitoring serverů- Zobrazuje statistiky o dostupnosti našeho serveru a zasílá adminům informace o výpadku serveru.
Obrázek

SpamPoison- Směruje reklamní boty, získávající od nás e-maily našich uživatelů do nekonečné smyčky náhodně vygenerovaných adres.
Obrázek

Lišta pravidel- Lišta, která na sobě nese dležité odkazy na naše pravidla, či odkazy na návody.
Obrázek

Image upload- Dva mody, které vám umožní pohodlné nahrávání obrázků, například při uploadu, bez znalosti upload serverů. Linky se navíc automaticky vloží do Vašeho příspěvku. V současné době lze od nás uploadovat na Ukazto.com (privilegováno) a ImagePoster.
Obrázek

Dynamic signature- Signatura, která přidá na předem zvolené pozadí informace a serveru, dle zvoleného ID.
Obrázek

Další- Další důležité vychytávky, které nám zpříjemňují práci, či šetří místo na foru (i když máme dost narváno). Patří sem například script, na změnu horního banneru náhodně(mezi bannery našich partnerů) po načtení fora, či Rebulid Search Index, který nám pomůže obnovit index vyhledávání při jeho poškození. Další věcičky snad už ani zmiňovat nebudu. :)Tímto moje éra módování tohoto fóra zdá se končí. Nezbývá mi než doufat, že jsem vám alespoň něčím zpříjemnil brouzdání u nás na foru. :) Sami můžete vidět, že naše forum ani trochu netroškaří a je celkem nabito nejrůznějšími věcičkami, které nám i vám mohou zpříjemnit pobyt tady. :wink:


Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek


Naposledy upravil R@ptor dne 18 črc 2007, 18:25, celkově upraveno 719 čer 2007, 16:32
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Registrován: 31 kvě 2007, 23:18
Příspěvky: 1125
Model telefonu: N73 + 2GB + KOSS PORTA PRO + GPRS | 6300 + 128MB
Heslo k uploadům: y0k.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek 
to urcite, hlavne ten posledni bod - top topic. dik ;)


N73 + 2GB + AD-49 + KOSS Porta Pro + GPS Evolve Solar & 6300 + 128MB


19 čer 2007, 17:55
Profil ICQ
Supervisor
Supervisor
Uživatelský avatar
Registrován: 29 zář 2006, 22:57
Příspěvky: 6144
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
Příspěvek 
Jsem rád. :) Množství varování, než user dostane BAN sníženo na 5. :)


Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek


19 čer 2007, 23:59
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý
Registrován: 06 úno 2007, 20:06
Příspěvky: 99
Model telefonu: 5800XM Blue
Heslo k uploadům: venou seek.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek 
Jen taková prosba, nepřišel jsem na to, jak do shoutboxu vložit smajla. :cry:


21 čer 2007, 05:22
Profil ICQ
Main Admin
Main Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 26 pro 2006, 12:00
Příspěvky: 2711
Model telefonu: Motorola Atrix 4G
ROM: Neutrino ROM v2.7
Reputace: 34
Příspěvek 
musíš znát kódy smajlů
 :wink:
= :wink:
 :D
= :D
 :)
= :)
 8)
= 8)
atd. :lol:


Obrázek
Obrázek
Šuplíkové zásoby: Nokia N95 8GB, N70 a 3330


21 čer 2007, 06:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý
Registrován: 06 úno 2007, 20:06
Příspěvky: 99
Model telefonu: 5800XM Blue
Heslo k uploadům: venou seek.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek 
Jsem si myslel, že to tak bude. Ale raději jsem se zeptal. Díky :prayer:


21 čer 2007, 10:33
Profil ICQ
Supervisor
Supervisor
Uživatelský avatar
Registrován: 29 zář 2006, 22:57
Příspěvky: 6144
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
Příspěvek 
Přidán další mod a informace o něm. Přidal jsem také info o dalších technologiích a monitorinzích našeho fora. :)


Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek


24 čer 2007, 13:40
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Zakladatel
Zakladatel
Uživatelský avatar
Registrován: 13 srp 2006, 16:47
Příspěvky: 978
Reputace: 3
Příspěvek 
Klobouk dolu, opravdu se ukazujes :) chválím


HTC Touch (HTC P3452)
Fiat Punto -> R. Clio II -> VW Fox 08
Sháníte nový Hyundai nebo Mitsubishi? Napište mi!


24 čer 2007, 17:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Supervisor
Supervisor
Uživatelský avatar
Registrován: 29 zář 2006, 22:57
Příspěvky: 6144
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
Příspěvek 
Seznam aktualizován :)


Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek


11 črc 2007, 10:31
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Supervisor
Supervisor
Uživatelský avatar
Registrován: 29 zář 2006, 22:57
Příspěvky: 6144
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
Příspěvek 
Je to jako droga. Ale snad už došel fet. :D Další mody přidány. :wink:


Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek


18 črc 2007, 18:25
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06 srp 2008, 05:22
Příspěvky: 32
Reputace: 0
Příspěvek 
muzu se zeptat? nikde jsem to nenasel.

da se nejak zjistit za jaky topic byla udelena karma??
docela by me treba zajimalo cim jsem si zaslouzil to K-?? :x


08 srp 2008, 16:35
Profil
Maximální uživatel
Maximální uživatel
Uživatelský avatar
Registrován: 13 kvě 2007, 16:24
Příspěvky: 2590
Model telefonu: Nokia N95
Heslo k uploadům: Kotvic.ForumNO.net
Reputace: 60
Příspěvek 
Ty to nezjistíš :D K takovýmhle informacím má přístup jenom administratorský tým a informace se nezveřejňují, aby nedošlo k odvetám a naschválům. Do databáze se nehlíží pouze v závažných případech.


NOKIA N95 BROWN FW 31.0.017 + 8GB SanDisk
Siemens SX1 FW 15 CZ + 64MB Nokia MMC
Obrázek


08 srp 2008, 17:27
Profil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06 srp 2008, 05:22
Příspěvky: 32
Reputace: 0
Příspěvek 
smarja, by me zajimalo ktery inteligent by se chtel pomstit, me jen zajima za co? :o melo by to byt zobrazeno u prispevku a ne od koho.


08 srp 2008, 17:39
Profil
Maximální uživatel
Maximální uživatel
Uživatelský avatar
Registrován: 01 říj 2007, 18:31
Příspěvky: 2673
Model telefonu: Nokia N95 8GB,Bluetooth sluchátka B-Speech Calypso SP, Vodafone cz
Heslo k uploadům: darth.hokro.ForumNO.net
Reputace: 206
Příspěvek 
Tady máš 1 + aby ti to nebylo líto :D


Obrázek
Obrázek
Tyto UB pro mě stvořil Jeryk. Moc mu za ně děkuji


08 srp 2008, 17:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06 srp 2008, 05:22
Příspěvky: 32
Reputace: 0
Příspěvek 
no tak tohle jsem nechtel, jde o princim, pokud je to aby se lidi nemstili za -, tak by proste mohlo jen byt u prispevku napsano neco ve stylu:

Za tento příspěvek uživatel obdržel: 4+K/1-K

proste me zajimalo za co to je a nejde to dohledat :/
pro priste to uz vim a patrat nebudu, jen si myslim ze by to bylo lepsi tak jak jsem napsal.

dik za K


08 srp 2008, 18:07
Profil
Příspěvek 
Prosím čo tak skončiť s :ot: už sa to tu riešilo veľa krát jednoducho, môžu to zistiť len Admini :)


09 srp 2008, 09:03
Supervisor
Supervisor
Uživatelský avatar
Registrován: 29 zář 2006, 22:57
Příspěvky: 6144
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
Příspěvek 
Díky badboy...


Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek


09 srp 2008, 10:52
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16 led 2008, 16:55
Příspěvky: 235
Model telefonu: Nokia N95 (30.0.015)+ 8GB (class 4), 6120c
Heslo k uploadům: Twink.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek 
jak se da dostat to Signature in profile alebo
Dynamic signature do profilu?? moc rad bych to tam mnel


vsetky me posty se tyce N95

Obrázek


21 lis 2008, 22:10
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
   [ Příspěvků: 18 ] 
Bookmark and Share


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Hledat v tomto tématu:
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóruRegistrovat FAQ Hledat Přihlásit se
cron


Prohlášení a kontakt:


Každý uživatel nese odpovědnost za své příspěvky!

V případě technických problémů, nebo jiných problémů s fórem kontaktujte tyto administrátory:
R@ptor: raptor@forumno.net, Jeryk: jeryk@forumno.net