Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 17 srp 2018, 04:22

Bookmark and Share

Pravidla fóra

Chovejte se tady prosím slušně a dodržujte všechna pravidla fóra: PRAVIDLA FÓRA, PRAVIDLA UPLOADU. Také prosím používejte VYHLEDÁVÁNÍ, než se na něco zeptáte.
HESLA K UPLOADŮM FUNGUJÍ NA 99,9% VŽDY A NACHÁZÍ SE NALEVO OD PŘÍSPĚVKU POD UŽIVATELSKÝM AVATAREM A INFORMACEMI! Chyba může nastat při jejich špatném kopírování a proto zkuste hesla POZORNĚ OPSAT RUČNĚ, než začnete hlásat jejich nefunkčnost.
Značně nám tímto vším ulehčíte práci a sobě případné potíže. Děkujeme. Tým ForumNO.net

[ Příspěvků: 10 ] 
Hledat v tomto tématu:
 Pádlujte za ForumNO 
Autor Zpráva
Admin
Admin
Model telefonu: HTC Evolution 3D
ROM: STOCK
Reputace: 64
Příspěvek Pádlujte za ForumNO
Zdravím všechny, co tohle čtou i nečtou. ForumNO prošlo pár důležitými změnami ale tím nekončíme. Důležité je ho znova rozjet.
Samotným se nám to nepovedeme, budeme potřebovat i Vás a proto zkusím zde rozjet topic.

- Vaším cílem bude vymyslet, jak dostat ForumNO znova do podvědomí lidí.

Čekám tu klidně i naoko blbé nápady. Jenom pitomé poznámky, čekám tu cokoliv, co napadne Vás uživatele. Třeba někdo z Vás příjde s něčím tak skvělým, že nám nezbude nic jiného, než Vás určitým způsobem obměnit.

Tento topic je věnován k neustále debatě, připomínkám a fantazii se meze nekladou. Tak se podělte :)

Kritika je pro mě dar, díky kterému je budování výzva.
Jsem taky jenom člověk, nejsem tu věčně. Potřebuji chlastat a souložit.

08 dub 2012, 18:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Main Uploader
Main Uploader
Model telefonu: HTC EVO + 5530
Reputace: 410
Příspěvek Re: Pádlujte za ForumNO
Já budu kormidelník :lol: :o :roll:

Kráva,když se o ni hospodář postará tak zabučí-tedy poděkuje.vůl ne.

já a sosan :Obrázek Obrázek

08 dub 2012, 19:23
Grafik ForumNO
Grafik ForumNO
Model telefonu: Nokia N82 Black
Heslo k uploadům: niemand.ForumNO.net
Reputace: 93
Mě napadlo, že bych si dal do podpisu reklamu na ForumNO na jiných fórech, kde jsem regnutý. Samozřejmě bych se nejdřív musel poptat, abych mi nedali ban za reklamu :D

Ach můj bože, já jsem střízlivý! :roll:
Obrázek

08 dub 2012, 20:12
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
niemand píše:
. Samozřejmě bych se nejdřív musel poptat, abych mi nedali ban za reklamu

Proč ztrácet čas s ptaním a čekáním na odpověď? Téměř každé fórum má přece pravidla. A když to v případně v pravidlech nebude zakázané, tak proč ne? :D I když v tomhle případě by asi měla platit spíš pravidla zdravého rozumu :D . Nicméně - co není pravidly výslovně zakázáno, to je povoleno.
No a fórum, kde by se nedejbože našel horlivý moderátor, který by za reklamu v podpisu dal rovnou bez upozornění ban, nestojí za zlámanou grešli. Většinou se to řeší pokud vím smazáním reklamy + soukromým upozorněním. Maximálně tak oficiálním. Ovšem jsou i jiné případy - evidentní profi spameři. Těm patř ban rovnou, a klidně i bez jakéhokoliv vysvětlení (+ ukázat jim, jak to chutná :D )

K nám si to klidně dej, jen ať to není nějak rušivé. Třeba link userbar. My si přece jen na nějakou dětinskou "konkurenci" nehrajeme (na tom mašem písečku jí považuju za nesmysl)
Mimochodem, někdy na podzim jsem narazil na jedno "bezpravidlové" fórum. Bylo zánovní, a taky o mobilech. Zkusím se po něm znova poohlédnout, zajímalo by mě, jestli a jak dlouho jim taková krásná, leč IMO zcela utopická myšlenka vydržela.

Milane, ty radši o kormidlu moc nepřemejšlej :D . Ty jsi dobrej ve strojovně. Ale s tebou u kormidla by to mohlo dopadnout jako tenkrát před 100 lety :D

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

09 dub 2012, 13:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Grafik ForumNO
Grafik ForumNO
prokop: když to fórum řídí trotlové, tak stačí dát jen něco do avataru, co se osobně nelíbí třeba nějakému moderátorovi a letíš. Na jedno takové jsem narazil. Takže se na takovéto věci radši ptám a většina fór to má i pravidlech, že nesmí být reklama na jiné fórum či odkaz na jiné fórum v podpisu. :)

Tady na fóru by byl odkaz na zdejší fórum trochu divný ne? :D

Obrázek

10 dub 2012, 17:40
Profil ICQ
Admin
Admin
Model telefonu: Sony Xperai Z + HTC ChaCha + Nokia N900
ROM: Omni rom 5.1.1.
Heslo k uploadům: Jeryk.ForumNO.net
Reputace: 113
Niemand, prokopove fórum je tohle
http://forum.n73.eu/

Prosím používajte tlačítko Obrázek, dosť nám pomáha. Sony Xperia Z (Android 5.1.1, Rooted, Unlocked BL, HTC ChaCha A810e (Android 2.3.5), N900 FW 20.2010.36-2, N85 FW 31.002
Obrázek

13 dub 2012, 17:03
Admin
Admin
Jen menší popíchnutí, je vůbec nutné dávat do code odkazy na prokopové forum?:D

Jinač - Tom_47 nám tu nahnal docela dobré stádo uploadujicích chlapců. Tak snad to bude prospěšné :P

13 dub 2012, 17:05
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
No jasně že není Obrázek:lol: . Je vůbec nutné se takhle ptát? :D

Ale vážně: myslím, že infantilní hra na nějakou "konkurenci" mezi mobilními fóry je blbost sama o sobě, kór na malém CZ/SK prostoru. Tady přece nejde o život, ženskou, děngi nebo ropu, ale o komunitu. Až bude mít minimálně 30000 unikátních denních přístupů každé fórum fórum co si na "konkurenci" bude chtít hrát, nebo bude stavěné i na tom, že bude chtít vydělávat zreklamizováním , tak prosím. To beru. Ale chtít lidem pokud možno zavřít oči před podobnými fóry je nesmysl. Kromě náhodných jednorázových uživatelů se po čase stejně každý nováček zorientuje, a najde si pár fór co mu jsou nejbližší obsahem nebo formou. Prostě "neviditelná ruka trhu" . Mám nějak malou návštěvnost? Tak to asi dělám něco špatně :idea: . Musím tedy být lepší než "konkrence", nebo lidem nabídnout něco co "konkurenci" chybí, a co je ke mně přitáhne. Ideálně obojí. Ale ne snažit se uměle odstřihnout lidi od toho co je jinde lepší, protože já to prostě lépe nedokážu . No a když se mi to třeba jen zčásti povede, tak neusnout na vavřínech. Jako N73ojka :oops: . Jinak dělám jen fórum pro fórum, a to je k hounu. To už je lepší trávit čas hrou v šach nebo rybařením.

No, a taky bych chtěl zmínit, že špatný první dojem se blbě napravuje. Dovolím si z neveřejných zdrojů ocitovat něco málo týkajícího se FNO (v podobném duchu toho mám docela dost) :
Citace:
"...Dodnes jsem nepřišel na chuť jejich chaotickému uspořádání. Byla doba, kdy jedna aplikace měla i 3-4 témata, každé obsahovalo jinou verzi. Také ta jejich politika ohledně heslování uploadů. Nejčastější reakce: "heslo nefunguje"

(k tomu dodám: kdyby jen 3-4 :lol: . A za ty nejčastější reakce samozřejmě v 99,9% nemohl tým, ale sami slepi ignoranti. Nicméně si myslím, že nutnost heslování byl od počátku nesmysl)
[nechce mi to povolit citaci].. na forumno jsem prestal chodit kratce po tom co jsem ho objevil. Prikazany upload servery,topiky o hovne,obycejny warezz forum, chaos kerej misto aby ho moderatori napravovali tak bazirujou na nesmyslnejch pravidlech,a ty co smysl maj, nechavaj dal bez povsimnuti porusovat. Useri no cement :-) . Nezajem. Takovejch je 12 do tuctu
Citace:
Chápete co tím myslím, že jo? Tyhle dva a spoustu podobných bude těžké získat zpátky. Ale zas taky jeden pozitivni komentář z poslední doby (reakce na vyjádření "Forumno je dávno mrtvé, definitivně out"):
Citace:
Forumno není out ale in Obrázek
chlapci aspoň někteří se tam snaží a to se cení :wink:

Nezapomínejme - proč to děláme? :idea: Pro to, abychom se mohli plácat po ramenou že máme fórum, nebo pro lidi? Já osobně, i celý tým N73ojky pro lidi. Nějaká ta návštěvnost je pro nás jen voditkem pro to, abychom viděli jestli jdeme správným směrem. Ne proto, abychom viděli jak si stojíme mezi "konkurencí" . I když to s tím vlastně souvisí, ale určitě víte jak to myslím.
Tudíž jak jsem psal výš: u nás je povolené mít živé odkazy na všechno co je legální. Tedy i na "konkurenci". Akorát já osobně, a jak jsem si všimnul, tak i někteří kolegové, se držíme hesla 'jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá'. Takže kdybych u nás narazil napřiklad na něčí živý odkaz na pokryteckou MM, a měl zrovna chvilku času (ne, opravdu za tím nejdu cíleně :D ), tak ho dám do code. Na rozdíl od nich jen do code, ti ubožáci ho hned nekompromisně smáznou i kdyby v code byl, a nijak neodporoval pravidlům. Stalo se to už mockrát, o těch jejich praktikách si štěbetají vrabci po všech střechách. Kdo ví která bije, tomu je to jen k smíchu :D . Asi si tam léčí velké mindráky z malého pindíka :roll:

Na N73ojce od počátku nebylo nutné dávat do code nic, a taky se to téměř nedělalo, ale museli jsme zavést pravidlo že linky na warez musejí být v code.
Vždyť o co jde: - fórum má přece lidem život ulehčovat, a ne zbytečně ztěžovat. Navíc to v code blbě vypadá :D .
Mimochodem, chystám v tomhle duchu takový menši "projekt" s pracovním názvem OFSA ( :D Open Forum'S Aliance, tak trochu narážka na OSA bandity :D ) . Doufám že se připojíte :wink:

Pokud jde o FNO vs. N73ojka: už jsme to kdysi probírali s R@pem, a předběžně se dohodli na tom, že si navzájem dáme i odkazy do patiček nebo i hlaviček fóra. U nás jsme to v template Gunguzeli (stále ještě beta :oops: ) pár měsíců měli, byly tam odkazy na FNO, SF, SM a tehdejší HTCpda (dneska téměř mrtvé Mobil Centrum). Něco jako tu máte vy, ale neměl jsem ikonky, tak to bylo v textové podobě. Ale pak to zmizlo, bo tam byl nějaký šotek, a McLaren obnovil nějakou starší zálohu (zmizly mi s tím i moje vychytávky :( ) Asi to tam zas dám. Prozatím opět jen do Gunguzeli, ale až proběhnou plánované změny, tak bych to dal všude. Bohužel to totiž tenkrát ztroskotalo na mně :oops: , takže teď si dám opáčko.

Off topic:Jeryku, to je i částečná odpověď na tvou SZ. Sorry, nebyl čas odpovědět, a pak mi vypadla z hlavy :oops: . Jestli budu mít zítra volno, tak ti odpovím (možná i podobným prokoprománem jako je tenhle :D ) dtto hitmanhunt.

niemand píše:
Tady na fóru by byl odkaz na zdejší fórum trochu divný ne?

To jsem nějak nepobral :oops: Obrázek
niemand píše:
když to fórum řídí trotlové, tak stačí dát jen něco do avataru, co se osobně nelíbí třeba nějakému moderátorovi a letíš

Z takového fóra bych letěl vlastním pohonem. Ani by si se mnou nemusel dotyčný chudáček dávat práci. Už se mi něco podobného stalo, nějaký neznámý admin mi bez jakéhokoli upozornění smazal podpis s tím že odporoval pravidlům. Lhal, nebo nečetl či nepochopil pravidla vlastního fóra. Na dotyčné fórum se chodím občas mrknout jen pro pobavení jako nepřihlášený. Ale tak 2x do roka se i přihlásím, aby mě tam třeba nesmazali v rámci pročišťování neaktivních uživatelů. Třeba se tamní praktiky přece jen jednou změní...

hitmanhunt píše:
Jinač - Tom_47 nám tu nahnal docela dobré stádo uploadujicích chlapců. Tak snad to bude prospěšné

On je upload a (re)upload. Reupload jen pro reupload je docela o ničem. To stačí dát sem název a jednu větu popisu (nebo popis copy-pastnout, jak už se stejně často děje :roll: )
Chce to nějakou tu invenci, ne jen nahrazovat kvalitu kvantitou.
Například takovýhle či takovýhle topiců s reuploady můžu na fóra frkat desítky denně i s mým pomalým mobilním připojením a pomalými prohlížeči. Jenže fóru to moc neprospěje. Spíš si myslím že ublíží, protože se tak jen zařadí mezi desítky podobných tuctových warez fór o ničem. Rozdíl mezi nimi je jen v úložišti warezu a obrázku (kolikrát ani to ne :D . Nejen tady jsem viděl copy-paste se vším všudy, maximálně jen ten reup.)

prokop píše:
někdy na podzim jsem narazil na jedno "bezpravidlové" fórum. Bylo zánovní, a taky o mobilech. Zkusím se po něm znova poohlédnout, zajímalo by mě, jestli a jak dlouho jim taková krásná, leč IMO zcela utopická myšlenka vydržela.

tuniphone.hys.cz . Dead, redirect na doménu eraplix.eu, ale ta je pořád underconstruction (divnej název domény, ale zdá se že to majitel mínil vážně pro telefony). Škoda, zdálo se že mají celkem slušně našlápnuto (že by je položila ta bezpravidlovost? :D ). Na druhou stranu si myslím že by se nemělo plýtvat lidskými zdroji. V tom našem malém rybníčku už je dávno lepší připojit se k zavedenému fóru, a přiložit ruku k dílu tam. Pokud to tedy nemá být fórum nějak zásadněji odlišné od jiných (třeba ta bezpravidlovost :D ).

Ups, to jsem se zas nějak rozkecal, při sobotě :D . Zítra je neděle, tak zas očekávám chlámačku :D .

BODKA

PS: proč maximálně 2 vnořené citace? Navíc nebyly vnořené... Že by šotek fórový?

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

14 dub 2012, 10:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Admin
Admin
Ufff. Trošku mi to dalo problém pročíst po pátečním večeru. :D

Ale dobře.

Pravidla - byly nějaké, tehdy to nějak fungovalo. Tím, jak to fungovalo jsme zřejmě nehodlali řešit, proč to měnit. Asi se našlo pár nespokojenců, ale nějaká komunita tu byla. Inu, zase pravda, že teďkom bychom byli s těmi pravidly někde v..... Proto se nám je do téhle podoby, dle mého, povedlo docela slušně upravit. Přece jenom je doba, kdy si lidi něco vyžadují, nebo jsou na to zvyklí odjinud. A tak se musíme i my trošku přizpůsobit. Dnes už by byly staré pravidla na škodu, proto jsou pryč.

Co se týče těch uploadů a reuploadů. Jistě je to možná ne-dobrá metoda na nabírání. Ale ruku na srdce, bez možnosti něco si stáhnout lidi nikdy nikam nepolezou jen tak. Takhle je možnost, že pomocí jistého vyhledávacího pojmu - nevím, jak jinak to nazvat, se sem dostane pár lidí. Jakmile tu nějací ti lidi budou, pak je možné to prostředí vylepšovat. Ale ruku na srdce, co máme a pro koho máme něco vylepšovat teď, zkusili jsme to sami pro sebe. Mě osobně by bylo líto, kdybych nechal ForumNO krachnout a veselil bych se někde jinde.
Tím nevylučuji, že třeba tohle forum jednou krachne, protože asi každý si může nyní udělat obrázek o našem týmu. Sami lidi vidí asi, kdo tu je, kdo tu není, kdo pracuje, jak pracuje. Něco jsme začali a ano, jak si všichni můžou všimnout, ani jsme to nedokončili. Což je první problém. Doufal jsem, že když se do toho položíme, alespoň to doděláme. Teď tu je několik věcí na půl a můžu se "víteco"
Pokud chci aby to nějak fungovalo, potřebuji lidi, noví lidé jsou noví potenciální členové týmu. A tak dále.

Můžu říct - stop, nedávejte nám tu tyhle uploady. Ale k čemu nám to bude, pak už tu nebude vážně, ale vážně nic. A ano přiznávám, že jako uživatel Androidu momentálně navštěvuji jiné fóra, protože ForumNO mi nemá co nabídnout. A to je problém. Chci, aby mělo co nabízet nejen mě, ale i jiným.

Jenomže to nabízení, to si nezařídím sám. K tomu potřebuji opět ty lidi. Kteří tu přijdou kvůli uploadům. Jedině. Nepříjdou na mrtvé forum se ptát, proč jim něco nejde. Proč taky, když jsou fora, kde se to lidmi hemží.

K těm odkazům v code. Neříkám - download do code. Ale odkazy mezi námi by podle mě mohly být normálně live. Pokud někdo hledá návod na hack tady, nevím proč bychom měli codovat odkaz na ensedmdesáttrojky. :D

Vlastně ani nevím, proč to píšu. Ale je několik možností. Zkusit to oživit, nechat to umřít anebo založit nové forum společně s několika dalšími fory a vytvořit něco nového. Což upřímně si nějak neumím představit, i když špatné by to být nemuselo....

14 dub 2012, 10:29
Grafik ForumNO
Grafik ForumNO
prokop: no napsal si "k nám si to klidně dej". Já myslel, že tím "k nám" myslí tady na ForumNO :D Proto jsem napsal, že to je divný :lol:

Obrázek

14 dub 2012, 14:58
Profil ICQ
   [ Příspěvků: 10 ] 
Bookmark and Share