Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 20 říj 2018, 00:20

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Kouříte? 

Kouříte?
Ano 26%  26%  [ 56 ]
Občas, vyjímečně 13%  13%  [ 28 ]
Nee, nikdy! 37%  37%  [ 79 ]
Přestal jsem 24%  24%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 214

Kouříte? 
Autor Zpráva
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: N95 + N78
Heslo k uploadům: KuB@@@.ForumNO.net
Reputace: 32
Příspěvek Re: Kouříte?
Ja sem skousel Ganju ale nic moc a nechci to uz nikdy :) :weedman:

Bylo to tady fajn, nejlepší fórum :) R.I.P

08 čer 2009, 14:35
Profil ICQ
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: MB860
Heslo k uploadům: DEGEšI.forumNO.net
Reputace: 14
no co ,obnovim tuto temu,kolki z vas co v predchadzajucich prispevkoch pisali ze prestali to aj naozaj dodrzali? :lol:

inak ja som stale na winstonkach cervenych,sem tam kupim marlborky alebo lucky strike :D

SW 2.3.4 original

29 pro 2010, 14:55
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Maximální uživatel
Maximální uživatel
Model telefonu: Nokia N95 8GB,Bluetooth sluchátka B-Speech Calypso SP, Vodafone cz
Heslo k uploadům: darth.hokro.ForumNO.net
Reputace: 206
Já pořád žluté Velbloudy :D a sem tam něco zeleného do skla :lol:

Obrázek
Obrázek
Tyto UB pro mě stvořil Jeryk. Moc mu za ně děkuji

29 pro 2010, 14:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: Galaxy S III
Heslo k uploadům: martink52.ForumNO.net
Reputace: 320
Dva roky zpět jsem si dal novoroční zavazek, že přestanu a přestal jsem. Občas se ještě stane, že to na mě přijde, ale to většinou, když mě něco vytočí. Naštěstí to není tak akutní a jde to potlačit. Takže moje odpověď je - NE NEKOUŘÍM, nechávám se :lol:

Obrázek

29 pro 2010, 15:30
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Model telefonu: HTC HD7
Heslo k uploadům: Jarbi.ForumNo.net
Reputace: 83
Stále modré L&M :-)

Obrázek
Pokud bude nějaký problém s mým uploadem napište PM Obrázek

29 pro 2010, 15:35
Profil ICQ
Maximální uživatel
Maximální uživatel
Model telefonu: Lumia 950
Heslo k uploadům: Márty.ForumNO.net
Reputace: 7
Červené stovky Phillim Morris, krabička a půl denně ^.^ Jsem prase, já vím :D

Obrázek

29 pro 2010, 18:45
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: HD2, N95 8GB
Heslo k uploadům: tomopk.ForumNO.net
Reputace: 41
Stále nič. Nemyslím že sa na tom niečo zmení.

29 pro 2010, 20:57
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
inak dost mi vadi zadymene prostredie,tam sa neda dychayt a potom mi veci smrdia ako spak...ked je tam dobre odvetravanie tak je to v pohode ale ked nie tak to idem radsej domov...

este po novom som tabak zacal aj snupat :D mi to ostalo od leta ked som sa pripravoval na fyzicke skusky ku armade a nejak mi to zachutilo :D raz za par dni si dam :D

SW 2.3.4 original

30 pro 2010, 01:03
Admin
Admin
Model telefonu: HTC Evolution 3D
ROM: STOCK
Reputace: 64
No, tak musím říct, že opravdu vyjímečně se dostanu při pití a sezení v hospodách a klubech taky ke kouření. Krabička modrých camelek mi sice stačí na rok ale co :D... Jinač absolutně nic. Pouze v opojení :D:D

Kritika je pro mě dar, díky kterému je budování výzva.
Jsem taky jenom člověk, nejsem tu věčně. Potřebuji chlastat a souložit.

30 pro 2010, 08:48
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: N97 white CFW v7.0F
Heslo k uploadům: Ptolemaios.ForumNO.net
Reputace: 87
já už nekouřím ani v tom opojení :D akorát mám druhej den větší kocovinu a je mi víc blbě, k ničemu to není :D

Obrázek

30 pro 2010, 15:40
Profil ICQ
Moderátoři iOS
Moderátoři iOS
Model telefonu: iPhone 4S iOS 6.1.2 evasi0n + iPad 4 iOS 6.1 evasi0n
Heslo k uploadům: MHCfan.forumNO.net
Reputace: 67
Keď si vypijem tak si niekedy aj zapálim, v reále ale nefajčím. Doma mám aj vodnú fajku, ale odkedy som si rozbil korunku (to kde sa dáva tabak) tak už som ju nemal. Čiže 3 mesiace :D

------------
------------Obrázek
-------
-------------Pamätáte? :)

30 pro 2010, 17:25
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: Nokia N8 Dark grey FW 111.030.0609
ROM: nejsem rom,ani cigán
Reputace: -8
A docela je na tom teďka zajímavá situace ve Španělsku.
Tam nastavili takové omezení, že prý už nemůžou kouřit skoro nikde na veřejnosti.

Ale dívejte se na mně jak chcete, já jsem pro. Taková omezení jsou myslím nutná, časem by měla být platná nejlépe v celé Evropě.
Co mi je po tom, že jsem nekuřák a ten druhý kouří, věřím že jsem (bohužel) pasivním kuřákem, protože se tomu vyhnout prostě nedá, alespoň ten přímý smrad nechci čichat někde u jídla v restauraci, to mně natahuje, když chce někdo kouřit (je na tom závislý a nedokáže si to odpustit), tak ať kouří, ale třeba doma anebo v místnosti tomu speciálně určené.

Oddělené místnosti nějakou stěnou, ať už jde o kavárny, restaurace nebo jakékoliv zařízení, nemají dle mého názoru adekvátní význam.
Mi neříkejte že se ten kouř stejně nedostane do toho nekuřáckého prostoru. :roll:

A jaký máte názor na kouření v autě? No já bych s člověkem který kouří v autě jet nedokázal :D to ať si pak někdo nestěžuje na špatné ovzduší ve městě. Ale pokud má někdo zájem řídit s mlhou v autě, je to jeho věc, jestli se věnuje méně nebo více řízení, o tom by se dalo polemizovat, snad není blázen, který by si za jízdy vytahoval z krabičky cigaretu, šmátral po zapalovači a zapaloval ji.

Má historie:
Nokia 3110 - 3210 - 3310 - 6610 - 6630 - 6230i - E51 - N95 - N8 - Samsung Galaxy III

08 led 2011, 17:40
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
ked sa ti nepaci tak do takeho auta kde sa fajci nesadaj,a radsej chod pesi :D

SW 2.3.4 original

08 led 2011, 22:12
Supervisor
Supervisor
Model telefonu: Nokia N95 & Nokia N900
Heslo k uploadům: Raptor.ForumNO.net
Reputace: 238
S dovolením bych se přidal. Nesnáším radky88, kteří jezdí autem. Vznikají z toho výfukové plyny a ty mě jako pasivnímu chodci nesvědčí stejně jako přední nárazníky takových aut. Co je mi po tom, že se mu elektromobily nelíbí. Já to čuchám!!! Prostě bych to na veřejnosti zakázal. Doma ať si s tím jezdí, ale na veřejnosti ne. :wave:

ukázka stejně inteligentní a razantní argumentace, jakou předvedl kolega.

Stručně řečeno. Jsem kuřák, nikomu to necpu a pokud to někomu vadí, tak v jeho přítomnosti nekouřím. Když jsem v restauraci kde sedím blízko nekuřácké zóny, nekouřím (aby tam neletěl dým). Myslím si že jsem v tomto vůči nekuřákům dost tolerantní. Ovšem pokud Tobě vadí že kouřím a chceš podporovat zákon aby kouření bylo zakázáno na většině veřejných míst, já podporuju abys nemohl jezdit jiným autem, než elektromobilem. :wave:

Na nějakou dobu přerušuji svou působnost na fóru. S urgentními žádostmi se prosím obracejte na mé kolegy.
Obrázek

09 led 2011, 12:18
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Uff, ukliknul jsem se, ale když už jsem tu...
S něčím z toho co napsal radek88 souhlasím, ale s něčím zase nemůžu. Jednu věc už okomentoval R@ptor (souhlas), a já přidám ještě něco:
radek88 píše:
protože se tomu vyhnout prostě nedá, alespoň ten přímý smrad nechci čichat někde u jídla v restauraci

Dá. Do takové restaurace prostě nechoď a vyhneš se tomu. Nikdo tě k tomu nenutí. To je to samé jako s tím autem. Auto ani restaurace prostě nejsou majetek pod veřejnou správou - pomineme li například menzy apod, kde je to kouření zakázané (s tím naprosto souhlasím, stejně jako se zákazem prodeje cigaret a alkoholu mladistvým - tam je jasný veřejný zájem)

Komunisti z Bruselu mi přece nemůžou v demokratické zemi nařizovat abych ve své vlastní restauraci zakázal kouření! To je přece čistě jen na mém rozhodnutí. Budou-li do mé hospody chodit hosté i přesto že v ní je povolené kouření, tak to v ní prostě povolené mít budu (a jestli budu sám nekuřák, tak v ní třeba to kouření zakážu). Jestliže do ní kvůli tomu že se tam kouří, lidé přestanou chodit, tak budu uvažovat o tom, že v ní kouření zakážu, a pravděpodobně to tak i udělám. Tohle přece musí sám od sebe vyřešit trh. Ať mi nekuřák řekne třeba "sorry, hospodu máš pěknou, čistou, dobře vaříš, pivo jedna báseň, plná míra... Ale kouří se tu, takže budu radši chodit do nekuřácký Na růžku" . Třeba se nad tím zamyslím a od zítra zakážu kouření. Ale v mém vlastním domě mi komančové rozhodně nemají co rozkazovat! Maximálně mě tak můžou přinutit k instalaci nějakých účinných filtrů ke klimatizaci či něco na ten způsob, aby se zplodiny z cigaret vykouřených v mé hospodě nedostávaly mimo ní a neobtěžovaly tak lidi, kteří do mé hospody nechodí.
Moje hospoda prostě není žádný veřejný dům :D Jestliže se někomu nelíbí že je kuřácká, tak ať do ní nechodí. Já taky nebudu chodit do nekuřácké restaurace (přiznávám, mám to jednodušší :D, ale za posledních pár let se situace zlepšila i pro nekuřáky a myslím že to časem bude ještě lepší )
A když někdo do mé kuřácké hospy chodí, tak ať smíří s tím že se v ní kouří, a nekrafe mi do mého kšeftu. Jinak mi může dojít trpělivost, a vstup do ní mu prostě zakážu :D .

Podotýkám, že ač dlouholetý závislý kuřák, v hospodě byť by "IV cenové" tu cigaretu vždycky típnu, když vidím že někdo v mé blízkosti jí. Stejně tak nekouřím na zastávkách MHD, ale když spoj dlouho nejede a já mám na tu cigaretu chuť, tak jdu vždycky stranou (po větru :D ). Tím jsem se řídil odjakživa, zákony nezákony.
Ona historie toho zákona či vyhlášky o kouření na zastávkách je stejně jak z pera Kocourkovských radních :lol: Obdobně to nařízení o oddělených prostorách pro kuřáky a nekuřáky v restauracích :D . To je jak kdybych v jedné půlce plaveckého bazénu zakázal z hygienických důvodů močení do vody a ve druhé ho povolil :D
Prostě je to o míře tolerance, a tu nám zákony těžko dokážou vnutit. A rozhodně to nedokážou zákony vytvořené a odhlasované zkorumpovanými idioty.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

09 led 2011, 13:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Model telefonu: Honor 9
Reputace: 121
Kořím lehký Petry, krabičku denně.
Jinak řízení v mlze :D Nevím, mě stačí mít tak na 5-10mm spuštěný okýnko a mlha se nějak neobjevuje :D (A to nemluvím o tom, když ho mám v létě stažený víc ;) )
Ale zas u mě v autě se kouří jen na místě řidiče a spolujezdce ;) Vzadu dávám zákazy ;)
Stejnak bych řekl, že i kdyby tam sedělo 5 kuřáků a byly 4 okýnka stažený, tak tam "mlha" nebude ;)

Jenom dvě věci smrdí jako ryba... a jedno je ryba! :lol:
5110>3510>3220>n70>n73>5800>Nexus S>Galaxy Nexus>Nexus 4>Nexus 5>Nexus 5X>Honor 8 > Honor 9

http://www.playsvet.cz

09 led 2011, 14:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Korektor + Moderátor
Korektor + Moderátor
Model telefonu: Nokia 5530, Nokia 16 GB, VF CZ
Heslo k uploadům: Je napravo pod příspěvkem --»
Reputace: 40
Nekouřím, přestal jsem s tím dokud to ještě šlo :-D Kouřil jsem dvacku denně. Teď je mi určitě líp, nemám ranní kuřácký kašel, bývám méně nemocný a to nemluvím kolik jsem za tu dobu ušetřil :P
Mě zakouřené prostředí zas tak nevadí, pokud to není jako třeba dneska výtah metr x metr, kdy si tam hňup přede mnou zapálil :dash: Když jdu do hospy, tak tam jdu dobrovolně a tak nějak počítám s tím, že budu smrdět :D Vadí mi jenom pokud mi to někdo fouká přímo do tváře, ale to mi vadilo, i když jsem kouřil :-D
Jak bylo řečeno je o toleranci a né o zákazech ;)

Obrázek

Pokud nechcete být podobně vyprovozeni chovejte se slušně a respektujte pravidla :D

akubik.ForumNO.net

09 led 2011, 21:47
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: iPhone 5s
Heslo k uploadům: mikina.ForumNO.Net
Reputace: 23
nekouřim a nikdy sem ani nekouřil,co sem nějakej šašek? :D nic proti vám samozdřejmně :D :)..Navíc ani nevim proč bych měl začínat :) stačí když si řeknu "co bych z toho měl? HO*NO :D" a je to :P

Obrázek
Líbí se ti moje uploady? => :) Obrázek

11 led 2011, 14:01
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: HD2, N95 8GB
Heslo k uploadům: tomopk.ForumNO.net
Reputace: 41
Tiež som nefajčil a nefajčím. Nemal som dôvod začať, strašne by mi to liezlo do peňazí a platiť si za smrť, nejak na to nemám chuť.

Čo sa týka problematiky fajčiarov, poviem to tak že ja nikoho neobťažujem tým že nefajčím tak nech sa fajčiari správajú rovnako. A ako prepáčte ale keď na zastávke mi permanentne niekto dýcha ten smrad do ksichtu tak mám chuť mu niečo spraviť. Na kávu v nákupnom centre môžem zabudnúť keď od toho nechcem nasmradnúť. Samozrejme existujú aj ohľaduplný fajčiari (definujem: "dokonalý fajčiar" - neobťažuje nikdy nikoho tým že fajčí) ale je to ešte menej početná menšina ako nefajčiari...

11 led 2011, 15:04
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: Nokia N8 Dark grey FW 111.030.0609
ROM: nejsem rom,ani cigán
Reputace: -8
R@ptor píše:
S dovolením bych se přidal. Nesnáším radky88, kteří jezdí autem. Vznikají z toho výfukové plyny a ty mě jako pasivnímu chodci nesvědčí stejně jako přední nárazníky takových aut. Co je mi po tom, že se mu elektromobily nelíbí. Já to čuchám!!! Prostě bych to na veřejnosti zakázal. Doma ať si s tím jezdí, ale na veřejnosti ne. :wave:

ukázka stejně inteligentní a razantní argumentace, jakou předvedl kolega.

Stručně řečeno. Jsem kuřák, nikomu to necpu a pokud to někomu vadí, tak v jeho přítomnosti nekouřím. Když jsem v restauraci kde sedím blízko nekuřácké zóny, nekouřím (aby tam neletěl dým). Myslím si že jsem v tomto vůči nekuřákům dost tolerantní. Ovšem pokud Tobě vadí že kouřím a chceš podporovat zákon aby kouření bylo zakázáno na většině veřejných míst, já podporuju abys nemohl jezdit jiným autem, než elektromobilem. :wave:

No a o čem se zmiňuji tady,
Citace:
to ať si pak někdo nestěžuje na špatné ovzduší ve městě.

toho sis schválně asi nevšimnul, že. Ale tomu už se vůbec nedivím. :D Ještě že tě vůbec neznám a nevím kdo jsi a stejně tak neznáš mně. ;)

Jinak to co jsi popsal, mi tě řadí k těm opravdu slušným kuřákům, já se většinou bohužel setkávám s těmi méně tolerantními, kteří si neváhají zapálit i během doby oběda :ko:
Takže jen pro upřesnění, můj "razantní" názor byl směřován právě na takové jedince, mezi které ty jak vidím nepatříš, což je fajn. :)

V mnoha věcech souhlasím rovněž s prokopem:
prokop píše:
Do takové restaurace prostě nechoď a vyhneš se tomu. Nikdo tě k tomu nenutí.

Rád bych, ovšem bohužel se někdy jedná o tak dobrou hospodu, kde vaří v porovnání s ostatníma tak výrazně lépe, že mi to nedá tam nezajít. To že už pak ale něco čichám je samozřejmě moje věc.
prokop píše:
Komunisti z Bruselu mi přece nemůžou v demokratické zemi nařizovat...

Tak tady nelze nesouhlasit, toto je další věc, bohužel ti páni z Bruselu nám nařizují takové věci, nad kterými zůstává i rozum stát.
Nejsem pro, aby se nesmělo všude kouřit, měla by to být svobodná volba provozovatele restaurace.

R@ptor píše:
já podporuju abys nemohl jezdit jiným autem, než elektromobilem.

No a co mi na to řekneš, když ti sdělím, že jezdím v Lexusu s hybridním pohonem a budu mít dostatečně nabitou baterii tak, že když budu projíždět zrovna kolem tebe, tak přepnu pouze na elektrický motor a takhle budu na tebe mávat :wave: (řečeno nadsázkou)

Má historie:
Nokia 3110 - 3210 - 3310 - 6610 - 6630 - 6230i - E51 - N95 - N8 - Samsung Galaxy III

11 led 2011, 17:44
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: N97 white CFW v7.0F
Heslo k uploadům: Ptolemaios.ForumNO.net
Reputace: 87
co víš, kudy bude R@ptor dál procházet/projíždět, stejně bys mu zasmradil celou cestu těmi svými výpary z auta a mohl by tě žalovat :lol:

Obrázek

12 led 2011, 15:56
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Nokia N73
Reputace: 5
no tak já už kouřím asi tak 5-6 let .. nejdříve Petry zelený :D ... pak chvíli startky .. pak Modrý LM ... pak asi rok Červený máčka.. a teď už 2 roky Sparty červený :D .. jinak hulím a pěstuju i takový to zelený (a moje specialita.. vyrobit parádní šlukovku z Jablka :D ..i s turbem :lol: , chtěl jsem vyrobit i vodní Jablko ale nějak se to nedařilo.. a pak už byla zima jablka došli :D)

nokia 1600___________(nikdy nezklamala, funguje do teď)
Sony ericsson w810i____(nikdy v životě!!!)
Nokia N73____________(nikdy....... vlastně sem si ji rozbil já sám)
Obrázek

13 led 2011, 19:31
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia C6-00
Heslo k uploadům: nemesis2180.ForumNO.net
Reputace: 1
Koukám a skoro nikdo tady nebalí?

Ja balím už druhým rokem. Kupuju buď Red Bull anebo Javanse Jongens 3/4 - to je pokouřeníčko. A ušetřím krásně, je to prý podle novým studíí zdravější (krásný oxymorón :D) a mám víc peněz hh.

Trávu jsem zkoušel, vždycky jsem z toho měl akorát nějaký halušky, nebo uplně *** emo stav, kdy jsem nemluvil a nemohl jsem chodit :D

Ale mám kamoše, kerej trávu má rád jak rohlík s máslem a ten si to dává...Jednou hulil snad 5g a sestra ho potkala jak jde domů po čtyřech, ráno na ulici ještě našel svý oblečení. S trávou je sranda, ale jenom když to hulí někdo jinej a já se směju jeho stavům :D

Obrázek

28 dub 2011, 23:13
Profil ICQ
Lama
Lama
Model telefonu: Nokia N95+2GB
Heslo k uploadům: G-Skill.ForumNO.net
no ale s trávy nemůžeš mít haldy víš?! No párkrát sem si zahulil a jednou tak brutálně s bratránkem že sem přilez domů a vysmál sem se matce do ksichtu a pak i otci :lol: :D no ale máš pravdu s trávou je sranda

Obrázek

29 dub 2011, 05:23
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia C6-00
Heslo k uploadům: nemesis2180.ForumNO.net
Vím vím, nejsem včerejší :D ňáká pi*a mě tam asi něco musela dát....Ale sranda to je to jo :D

Obrázek

29 dub 2011, 06:17
Profil ICQ
   [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Bookmark and Share