Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 20 lis 2018, 21:45

Bookmark and Share

[ Příspěvek: 1 ] 
 HTC EVO 3D - Všeobecná diskuze. 
Autor Zpráva
Admin
Admin
Model telefonu: HTC Evolution 3D
ROM: STOCK
Reputace: 64
Příspěvek HTC EVO 3D - Všeobecná diskuze.
1. Topic nového fora (abych se nepochlubil :D)

Určitě není málo lidí zde po internetu, kteří se rozhodli za skvělé peníze koupit tento, celkem slušný telefon.
Proto si zde popíšeme pár mých poznatků, zatímco dále budete své poznatky psát vy a tak dále.

- Velké zahřívání se v oblasti fotoaparátu během lepšího záběru. (Například hraní Real racing 2) Během 40 minut je schopna teplota baterie vyšplhat na 40°C ++!! Výrobce údajně bezpečnou hodnotu udává na 60°C, telefon i tak celkem v rukou pálí.

- Občasné seknutí - abnormální restart.

- Pokud máte pocit vysokého vybíjení, může to být přijímáním signálu! Doporučuji stáhnout SW schopný kontrolovat baterii. (Takový basic je i přímo v telefonu) Doporučuji také navštívit Nastavení - Bezdrátové sítě - Mobilní sítě a v režimu sítě nastavit pouze GSM. Nikde jsem o tom nečetl, mě osobně se ustálil signál a výdrž baterie stoupla!! Osobně používám Tento program

- Kus od kusu má prý problém s displejem, přesněji s bílou barvou, někdy jde do žluta, někdy do šeda. Zatím jsem se s touto chybou nesetkal, ale byla mi dokonce i psána PM, zda-li mi nepřijde bílá barva jaksi nebílá.

- Některé kusy taktéž mají problémy s prachem pod displejem, zřejmě špatně těsnící kryt -> servis popř. reklamace.

- Dotazy na update ICS (Ice cream sandwich se vyvarujte) HTC tvrdí, že EVO 3D by mohlo být v první vlně. Měli by jsme se jej dočkat kdesi na jaře, ale víte jak to bývá, jedna paní povídala. Tudíž, dokud samo HTC neoznámí onen update, neptejte se na něj. Popřípadě si rootněte telefon a můžete testovat. (Na Vaše vlastní nebezpečí, k ni čemu Vás nenabádám)

Můj poznatek: Tento telefon mám druhý. Ano, první odešel po prvním dni používání - resp. odešla základní deska. Telefon mi byl druhý ten v prodejně vyměněn za nový kousek, který jede díky bohu do teď (Ťuk, ťuk na dřevo) bez problémů.

Zakoupeno Comfor (Ostrava - Avion) za celkem standartních 6999,-

Budu se těšit na Vaše poznatky a dotazy v diskuzi!

Kritika je pro mě dar, díky kterému je budování výzva.
Jsem taky jenom člověk, nejsem tu věčně. Potřebuji chlastat a souložit.

01 bře 2012, 23:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
   [ Příspěvek: 1 ] 
Bookmark and Share