Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 15 srp 2018, 17:39

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 VmICQ symbianI CQ 
Autor Zpráva
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: N97 white CFW v7.0F
Heslo k uploadům: Ptolemaios.ForumNO.net
Reputace: 87
Příspěvek Re: VmICQ symbianI CQ
a ty by ses měl nejdřív podívat na profil a předchozí příspěvky dotyčného než ho začneš kritizovat za blbosti...
mám N70 taky a o pár příspěvků výše by ses dočetl, že Smapera používám a dokonce na něj i dávám odkaz. že je Smaper pro 2nd a 3rd a MA pro 3rd vím moc dobře, netřeba připomínat že ano... že TY rozebíráš to, co tu už NĚKOLIKRÁT padlo (novější verze mají problémy s připojením) a pak to dáváš za vinu někomu jinýmu to taky není pěkný..

Obrázek

15 lis 2009, 21:42
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: Nokia N70
Heslo k uploadům: Mr.Ferda.ForumNO.net
Reputace: 2
Tak jinak

Tvrdite ze "VmICQ a sm@per je temer totez". NENI To druhe je funkcne mnohem vice vybavene.

"Linky nejsou funkcni" Ten na fumkcni sm@per JE

penthaler napsal ze jde o mrtvy SW. Ja pod tim chapu nefunkcni ale on jede navic na webu FeReT uvadi ze 2nd skoncil vyvoj a je tam take mnoho uzitecnyh rad ale pak nechapu opakovanou radost o reupload VmICQ

"mobileAgent není pro starší symbian" to je na tom webu uvedeno a penthaler na to take upozornil.

Pokud mate problem tak se zeptejte na potize primo FeReTa. Ja snim obcas spolupracuji/val ale autor je on. Ja problem nezaznamenal.

To ze ten stary SW (StICQ a VmICQ) pouzival protokol ktery je dnes jiz nefunkcni je znama vec (tentyz problem byl i u PC klientu Miranda a QIP) a pri pouziti funkce "Hledat" by se to dovedel kazdy kdo o tu informaci stoji.

"Ptolemaios" tebe jsem zminoval pouze v souvislosti s poznamkou k "Mobile Agent" ale "penthaler" ve sve zprave uvedl odkaz kde to je uvedeno. Ze se vzhledem k svemu mobilu o nem zminil se nedivim. Vsak to hned v nasledujicimm uvedl.

Aby teda bylo na teto diskusi aspon neco uzitecneho tak tazateli doporucuji taktez vykaslat se na VmICQ a pouzit sm@per pro 2nd a Mobl Agent pro 3rd z linku na stranky autora ktery funkcni je. V profilu tazatele nevidim uveden zadny mobil tak nevim jestli si nesplet nahodou sekci. Mozne je vse.

Proc se toto musi opakovat nekolikrat dokola?

Pesimista je jen optimista s bohatými životními skušenostmi.
www.ferda.napady.net

15 lis 2009, 23:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Off topic:děkujeme ti, že jsi tak krásně dal dohromady obsah diskuze poslední půl strany příspěvků do jednoho svého příspěvku a už to přestaňme rozebírat :)

Obrázek

16 lis 2009, 14:35
Profil ICQ
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: Samsung S5230
Heslo k uploadům: penthaler.ForumNO.net
Reputace: 36
Off topic:Budu ted hodne OT ale zeptam se - v jake fazi je SLICK? Vim, ze je pro 9.x, ale dle me asi nej icq klient co jsem z dob N81 poznal :D

Mr.Ferda -> Trosku te postouchnu, ale VMICQ -> SMAPER -> MOBILE AGENT je jedna vyvojova linie, ktera za par mesicu ci let muze mit dalsich 10 novych nazvu. :D Opravdu je to jedno a to same, rozdilne jen v tom, pro ktere telefony to bylo urcene, a s novym nazvem VZDY prisli nove vymozenosti, ale v zakladu to stale bude VMICQ... (stejne jako clovek, ktery roste, zeni se / vdava se a meni jmena, bydliste, obleceni... ale porad to je jen ten jediny, akorat s vice zkusenostmi... HEZKE PRIROVNANI, ZE? :D )

Mrtvym softwarem jsem minil ne jeho funkcnost, ale jeho support - zadne nove verze, zadne updaty, v pripade radikalni zmeny ze stran ICQ jako takoveho (treba ty protokoli ci kdo vi co jeste), se to jen potvrdi a vetsina lidi bude hledat alternativu (vetsinou pro 9.x - starsi OS jdou pomalu do kytek, i kdyz jejich cenovy rozkvet je ted uplne nej - tesne pred "smrti")... Ale s tim vsim souvisi prave TECHNOLOGICKY VYVOJ... Ruku nahoru, komu dnes i na PC fungujou herni klasiky (bez nutnosti emulace)? :D

LIDSKA BLBOST NEZNA HRANIC. UVEDOMTE SI, ZE TOTO FORUM HRANICE MA

- DODRZUJTE PRAVIDLA FORA!
- POUZIVEJTE "HLEDAT" nez vytvorite duplicitni tema!
- POUZIVEJTE Obrázek a necitujte predchozi prispevek!
- ODKAZY MIMO FORUM davejte VZDY do CODE!

16 lis 2009, 19:30
Profil ICQ
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: N 8 -Silver White
Heslo k uploadům: egee.ForumNO.net
Reputace: 11
Zde je plnohodnotná odpověď týkající se historie Vmicq a dalších ICQ klientů .
http://www.mynokia.cz/kancelar/mobileagent-icq-v-novem-oblecku-a-nejen-icq/

a ano byl jsem to já kdo kontaktoval Fereta tenkrát .

Citace:
Někdy kolem 11:44 28 апреля 2007 jsem našel na jedněch ruských stránkách aplikaci vmICQ.
Zaujalo mě to natolik , že jsem aplikaci otestoval a napsal na všechna dostupná fóra o tom . Aplikace silně připomínala bájné sticq, Jen bylo vše v ruštině.Fungovala . K mému úžasu se na mém ICQ objevil kontakt se jménem autora vmicq což je JasF ,psal kupodivu česky - i když je bělorus.. Po pár větách jsem navrhl , že jej spojím s lidma ,kteří lépe rozumí dané problematice. FeRet ,byla si myslím ta nejlepší kombinace , o čemž svědčí ten fakt , že vmICQ je přeloženo do češtiny, umí českou diakritiku , zvládá smajlíky, lze vložit alternativní zvuky či ikonky ( jsem psal tenkrát na svých www)
.

zde je o Smaperu vše
http://www.mynokia.cz/kancelar/smaper/

Věřím že informace stačí .

Čtěte manuál, pro lamy návod k telefonu, pak se nebudete hloupě ptát.

17 lis 2009, 09:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Platinový uživatel
Platinový uživatel
no další shrnutí :)
a Penthalere: slick jsem měl asi 5 minut (ikdyž na os8) a kvůli (ne)podpoře diakritiky a škaredému designu byl odinstalován.. ovšem to už je asi půl roku zpátky ;)

Obrázek

17 lis 2009, 09:17
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: Nokia N70
Heslo k uploadům: Mr.Ferda.ForumNO.net
Reputace: 2
Myslim ze nejdulezitejsim vysledkem nasi debaty je to ze pokud ICQ klienta na 2nd tak sm@per ktery uz sice se dale nevyviji ale je funkcni a ti kteri setri na datech maji moznost mnoho funkci vypnout bez rizika ohrozeni chodu samotneho ICQ.

Ano, jsou i dalsi jako je Nimbuzz, Slick, IM+ a dalsi. Samozrejme jsou i JAVA alternativy ale na mobilu s OS davam prednost SW psany primo pro ten dany OS.

P.S.: Je tomu uz hodne davno co jsem se o tom bavil primo z FeReTem a jestli si to pamatuji spravne tak ten SW vypada stejne nebo hodne podobne ale stejny neni. Je od zacatku programovan znova.

Pesimista je jen optimista s bohatými životními skušenostmi.
www.ferda.napady.net

17 lis 2009, 21:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Maximální uživatel
Maximální uživatel
Model telefonu: Nokia 6630 + SonyEricsson P990i + HTC Touch Cruise (Polaris)
Heslo k uploadům: sanchezz.ForumNO.net
Reputace: 11
Děkuji za neplodnou debatu, ale myslím že už by stačilo :ot:

Pokud potřebujete poradit, mailujte na: sanchezz@forumno.net

Obrázek
Obrázek
Obrázek

19 lis 2009, 20:11
Profil ICQ
   [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Bookmark and Share