Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je spenatcz
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 24 čer 2019, 15:34

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 6 ] 
 DOWNGRADE Nokia E6-00/wireless communication devices 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Reputace: 0
Příspěvek DOWNGRADE Nokia E6-00/wireless communication devices
Zdravím, chcem spraviť downgrade na Nokii E6. Mám problém hneď na začiatku, keď vypnem telefón, tak, že držím tlačítko dovtedy, kým telefón 3krát zavibruje a následne na to ho pripojím USB kámblom k PC, tak v správcovi zariadení sa mi nezobrazí položka wireless communication devices. (keď je telefón zapnutý, tak sa zobrazí).
Nerozumiem prečo, postupujem podľa tohto návodu.

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=60902.0

momentálne mám nainštalovaný Phoenix_Service_Software_2010_38_5_44210, už som skúsil aj odinštalovať Nokia Suite, vypnúť antivírus, neviem kde je chyba. Viete mi niekto poradiť? Alebo ako mám na moju E6tku nahrať späť Annu, lebo z Belle ma je*ne už, ako mohol niekto tak dodr*ať OS, E6-tka je manažérsky telefón a Belle prostredie tomu vôbec nie je prispôsobené! V niečom je možno fajn, kebyže ostanú widgety z Anny, kebyže sa tie dva OS spoja, tak nemám výhrady.

12 kvě 2012, 11:57
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: C7-Belle
Příspěvek Re: DOWNGRADE Nokia E6-00/wireless communication devices
Tím dlouhým stiskem vypínacího tlačítka odpojíš baterku,takže PC s ním nebude komunikovat,připoj ho v režimu PC Suite-telefon musí být zapnutý.Tam ti přece nepíšou že ho máš vypnout.
Postupuj přesně podle návodu jinak budeš mít kurevsky drahý těžítko.
Good luck.

12 kvě 2012, 16:37
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
  • Rusnak-Cobra na n73fóru 15.4.2012 píše:
    Downgrade u ^3 telefonov Phoenixom je mozny jedine na N8 a to nie rovno na Anna alebo Belle, ale na SCANDINAVIA 11.5 a potom znova reflash na update aky chceme.

Obrázek Obrázek
  • GeLo píše:
    už som skúsil aj odinštalovať Nokia Suite

To je jedině dobře. Ostatně je to základ při řešení jakýchkoliv potíží v počítači s Windows zmetkem, kde je i tento zmetek. Ještě by to chtělo pročistit od toho zmetku počítač, buď PC Cleanerem, nebo ručně (samozřejmě už tam pak tenhle škodlivý software neinstalovat :D . V případě nejvyšší nouze na oddělenou partition, ale myslím že dneska to svinstvo naštěstí není potřeba snad už vůbec na nic)
  • Off topic:Nějak nerozumím tomu, proč jsi založil duplicitní téma, když jsi to samé založil před několika hodinami :roll: (případnou výmluvu na přehlédnutí neberu, je to v té samé sekci. Momentálně nahoře, takže nepřehlédnutelné :roll: )

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

12 kvě 2012, 18:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Tému som dvakrát "založil" preto, lebo pri odoslaní topicu mi vypadol na chvíľu net, čiže sa nič nedialo, tak som dvakrát klikol na odoslať, ale spracovalo aj to prvé odoslanie o čom som nevedel a potom som to nevedel z tade odstrániť, nebol v tom žiadny iný úmysel.

Pri tom návode, keď si všimneš, je aj video návod, kde dotyčný downgraduje svoju Nokiu N8 a na ziačiatku ju vypne tak, že aj odpojí baterku a potom ju pripojí cez usb a nabehnú mu tam tie driver-y a jeden užívateľ zas písal k tomu návodu, že tiež mal tento problém, tak že zmenil tie drivery pri zapnutom telefóne, urobil downgrade na Nokiu N8, potom Scanndinavia a potom chcel nahrať E6 FW ale nešlo to...no a keďže to je celé také pofiderné, tak nejdem do toho ani ja špŕtať a buď to zanesiem do servisu, alebo si nechám Belle a pokúsim sa nejakým spôsobom prispôsobiť widgety tak, aby to bolo ok. Je to veľká škoda, lebo pri Anne to bolo super, čo sa týka obrazoviek, ktoré v sebe niesli aj informatívny charakter pre užívateľa ! Na Belle je to síce pekné, ale mailový widget na nič, žiadny kalendár widget poriadny, ktorý informuje na udalosti....NIČ! Toto ma se*ie, keďže je to predsa manažérsky telefón. Belle je veľká chyba, kiež by vyšla nejaká aktualizácia.

A ak by mi niekto vedel poradiť s tými widgetmi, kde by som ich zohnal, alebo ako najlepšie prispôsobiť Belle na Annu, tak každá rada je vítaná, ďakujem :)

13 kvě 2012, 21:45
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
Spousty widgetů najdeš např. i na tebou zmiňovaném fóru dailymobile, kalendář určitě, na mail nevím páč interního zmetka nepoužívám ale věřím že tam bude taky, je jich tam mraky, chce to drobet pohledat, pokud máš normální = hacklý telefon tak se s Belle dá dělat spoustu věcí.

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

14 kvě 2012, 11:25
Začátečník
Začátečník
telefón mám hacknutý. Len napríklad neviem ako tam tie widgety dostať, pretože som si stiahol music player (napr) a postup je taký, že mám najprv odinštalovať pôvodný a naharať tam nový, lenže pôvodný widget (alebo teda ten vstavaný) sa v správcovi aplikácii nenachádza, tak neviem ako ho mám dostať preč a keď chcem nainštalovať stiahnutý, tak mi napíše "aplikácia sa v telefóne už nachádza"

15 kvě 2012, 18:08
Profil ICQ
   [ Příspěvků: 6 ] 
Bookmark and Share