Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 10 pro 2018, 06:50

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 4 ] 
 Prohlížení internetu 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia N8
Heslo k uploadům: Roman-eR.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek Prohlížení internetu
Zdravím,

mám problém při prohlížení internetu. Mám zapnut jen prohlížeč internetu, na pozadí žádná otevřená aplikace a při najetí na graficky náročnější internetovou stránku a procházení jí mi vyskočí chybová hláška:

Paměť je plná. Ukončete některé aplikace a opakujte akci!

Pokud se toto týká paměti RAM, a to asi ano, tak tohle by měl telefon bezproblémů zvládat, ne? Každopádně jsem vymazal historii a cookis, ale hláška stále vyskakuje. Zavře se mi prohlížeč a musím vše opět opakovat, abych se dostal tam, kam potřebuji, ale modlím se, aby se mi to zase nezavřelo.

Poradí někdo co s telefonem za 10K a nezvládá internet?

06 bře 2011, 12:50
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia C6-01
Heslo k uploadům: Gave.ForumNO.net
Reputace: 1
Příspěvek Re: Prohlížení internetu
No tohle se mi driv stavalo u 6120c u C6 01 se mi to zatim nestalo (brouzdam celkem casto po netu ne jen seznam atp...) U 6120 sem to vyresil operou mobile celkem dobrej prohlizec ovsem nevim jak to ma s podporou flashe

Obrázek

Nikdy neříkej, že to nejde vždy se najde blbec který to udělá. :) :D

06 bře 2011, 18:40
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N8
Heslo k uploadům: radik08.ForumNo.net
Reputace: 0
Mám podobný problém. promazával jsem přebytečné app z paměti C: (pameti telefonu) dostal jsem se na cca 120MB volného místa a nedávno jsem aktualizoval mapy (přes kabel) a vyskočila na mne hláška že mám málo volného místa. tak jsem se mrknul a na paměti C mám 12MB volného místa nechápu jak je to možné vše instaluji na velkokap.pamět když jsem na netu tak mi to vyhodí po nějaké době tu samou hlášku už jsem z toho na nervy. Na net používám Operu sem tam N. Web často taky app pro Aukro. CHlapi poraďte mi kdosik.

-- 19.05.12 06:56 --

Tak jsem si večer na šichtě trochu pohrál a prokopával tel a podařilo se mi uvolnit cca 50MB místa na Cečku. Tel. nevím proč ukládal všechny náhledy obrázku z app Aukro do systemové složky Temp. App odstraněna z telefonu složku temp jsem musel smazat přes X-plore. Stále mi ale někde lítá 60MB :x

18 kvě 2012, 14:32
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
V NWB (to je ta vestavěná věc kterou používají masochisti na prohlížení webu) vymyzal jsi v jeho nastavení privátní data? Pokud Operu na C: tak si je taky ukládá na C: ale předpokládám že ji máš na E: a každá instalace na E: uloží i určitá data na C: jinak by apps nemohli fungovat.

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

21 kvě 2012, 07:08
   [ Příspěvků: 4 ] 
Bookmark and Share