Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 22 črc 2018, 14:17

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 9 ] 
 Jak dlouho trvá hack pomocí HelloOX 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia N82
Reputace: 0
Příspěvek Jak dlouho trvá hack pomocí HelloOX
připadá mi že už to trvá hrozně dlouho,zaseklo se to na položce Aplying Patches a už to tam je asi pů hodiny.je tohle normální???

14 bře 2010, 10:42
Admin
Admin
Model telefonu: Sony Xperai Z + HTC ChaCha + Nokia N900
ROM: Omni rom 5.1.1.
Heslo k uploadům: Jeryk.ForumNO.net
Reputace: 113
Příspěvek Re: Jak dlouho trvá hack pomocí HelloOX
Skús to zrušiť a znova spustiť.

Prosím používajte tlačítko Obrázek, dosť nám pomáha. Sony Xperia Z (Android 5.1.1, Rooted, Unlocked BL, HTC ChaCha A810e (Android 2.3.5), N900 FW 20.2010.36-2, N85 FW 31.002
Obrázek

14 bře 2010, 11:18
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
> babulka18:
Ne, není to normální. Hack přes HelloOX by neměl trvat déle než cca 1-2min, v některých případech trochu déle. Po pěti minutách už ale podle mě nemá smysl nechávat HelloOX pracovat. Sice mi tu před časem někdo v SZ psal, že nakonec to trvalo tuším asi 45min, ale nikdy jindy jsem se s ničím takovým nesetkal ani osobně, ani zprostředkovaně na různých fórech. Když už se hack v některých případech prvotní hack zasekl buď na "Unpacking files" nebo na "Installing RomPatcher", nebo ba Applying patches", tak nefungoval vůbec a neproběhl třeba ani přes celou noc.
Pokud ti nepomůže to zrušení a nové spuštění (s restartem - to zapomněl Jeryk podotknout. Bez restartu to asi nemá smysl), tak prý sice na N82 často pomohl formát disku C:/, ale vydrž. Pracuju zrovna na modu HelloOX2.0.3, který by to měl vyřešit a měl by mít i další úpravy: HelloOX, RomPatcher i Modo budou v češtině, RomPatcher bez adware, pro Magory přidaný volitelně instalovatelný RPdomain+, a možná i volitelně instalovatelných asi 180 různých patchů a jejich variant . Ty patche ale nakonec asi nebudou, když si je každý může do E:/patches/ nakopírovat sám a stejně je to šilená práce přidávat je do instalačky tak aby to bylo volitelné. Takže je asi jen přidám do archívu k finální verzi.
Lite verze by měla být hotová v nejbližších dnech, a po neveřejném otestování dalšími uživateli dostupná "u mě doma" a na Symbianfóru. Rozhodně jí ale nebudu heslovat a reuploadovat na edisk nebo na další share server.
Pokud to tedy dobře dopadne... :? . Ale na třech telefonech, které se chovaly takhle, to fungovalo normálně. Jeden byla moje E71 fw 100.07.76 která nejde žádnou verzí HeloOX2.x.x právě kvůli tomu "zaseknutí" hacknout. U mě to bylo skoro vždycky na instalaci RomPatcher, ale asi třikrát hned na začátku při rozbalování souborů a několikrát i na aplikaci patchů. Takže jsem to aspoň měl na čem prozkoumat, i když to nepotřebuju a můžu si jí hacknout několika jinými způsoby. Bohužel jsem nedávno těsně před dalším testováním na jiných telefonech o všechny soubory a potřebné nástroje přišel, takže to musím celé dělat znova, a je to pořádná pakárna :twisted:

Mimochodem: jakou máš verzi firmware?

EDIT:
Off topic:škoda, já se těšil na dalšího testera :lol: . Ale zaplaťpánbůh, že to u tebe bylo takhle jednoduché

Naposledy upravil prokop dne 14 bře 2010, 13:58, celkově upraveno 1

14 bře 2010, 12:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia N82
Pomohl restart founu a nakonec Hack proběhl v pořádku přes HelloOX2

jinak verzi firmware mám 35.0.02

14 bře 2010, 13:11
Začátečník
Začátečník
Tak já mám teď ten samý problém jen s tím rozdílem, že restart telefonu nepomohl. Nokia N81, fw:21.0.010, hellox 1.03

01 dub 2010, 05:58
Admin
Admin
Tak skús HelloOX2

Prosím používajte tlačítko Obrázek, dosť nám pomáha. Sony Xperia Z (Android 5.1.1, Rooted, Unlocked BL, HTC ChaCha A810e (Android 2.3.5), N900 FW 20.2010.36-2, N85 FW 31.002
Obrázek

01 dub 2010, 08:31
Začátečník
Začátečník
no možná to je krapet mimo téma, ale Helloox2 se mi podařilo nainstalovat, ale nemám v aplikacích položku rom patcher.

03 dub 2010, 19:03
Admin
Admin
Tu ho máš
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/78479/rp.rar_53.47KB.html

Obrázek

04 dub 2010, 06:20
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
>s.m.killer:
Možná jsi jen špatně četl. Píšeš ve vedlejším tématu "četl jsem, že se má po instalaci spustit rompatcher" a tady se taky nezmiňuješ o tom nejdůležitějším. Nevím sice kde jsi co četl, ale pokud vím, tak ve všech návodech k HelloOX se to píše, a v zdejším tématu o hacku přes HellOX je to konkrétně uvedené takhle: "Podepište HelloOX, nainstalujte do telefonu a pak jej prostě jen spusťte."
Rompatcher ti automaticky nainstaluje až samotná HelloOX (spolu s dalšími několika potřebnými aplikacemi a samospouštěcími soubory, které zase automaticky po prvotním hacku odinstaluje)

Ale možná opravdu došlo k nějaké chybě.Jestli jsi tedy HelloOX opravdu spustill, tak bych tě poprosil pokud to bude možné, o odpověď na pár otázek:
1) Nechal jsi HelloOX nainstalovat taky Modo?
2) Pokud jsi HelloOX neodinstaloval, tak instalační soubor RomPatcher.sisx bys měl mít ve složce E:/HelloOX/. Je tam?
3) Hlásí instalátor při instalaci RomPatcher nějakou chybovou hlášku? ("Chyba aktualizace", "Chcete nahradit verzi xx verzí yy?" Je jedno jestli ta verze od Jeryka nebo ta z E:/HelloOX/)
4) A doufám že dokážeš odpovědět i na tohle: měl jsi po nainstalování HelloOX hacknuto? (=plný přístup do složek !:/private/, !:/resource/ a !:/sys/ )

Mimochodem: s HelloOX v1.0.3 se ti hack N81 s tímhle fw ani povést nemohl. Pokud jsi postupoval podle zdejšího návodu nebo návodů na jiných kvalitních webech a fórech, a přesto ses pokoušel hacknout jí verzí 1.0.3, tak to vypadá opravdu na to že jen špatně čteš, protože bys to asi zkoušel verzí 2.0.3 z helloox2.com

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

04 dub 2010, 15:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
   [ Příspěvků: 9 ] 
Bookmark and Share