Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 19 pro 2018, 01:07

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Certifikace Aplikací pomocí Mobile Signer přímo v Mobilu 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Reputace: 0
Příspěvek Re: Certifikace Aplikací pomocí Mobile Signer přímo v Mobilu
ospravedlnujem sa za "paniku"... opravene, som si neuvedomil ze je NOV a telefon som stale daval na OCT, certifikat zo vcera tym padom nesiel. Prisiel som na to az pri nastavovani budika, ked ma chcel budit v PIATOK namiesto Pondelka :-) dik.

08 lis 2009, 07:31
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
>jebeno:
»» Dostal jsi se při posouvání data dopředu do bodu kdy se ta hláška změnila z "Certifikát dosud není platný, je prošlý nebo nastavení telefonu není správné" na "Prošlý certifikát"? Kdyžtak postupuj po rocích a pak dolaďuj po 3 měsících.

»» Jiné aplikace ocertifikované tímhle certifikátem nainstaLovat jdou? Jestli taky hlásí tuhle hlášku tak to bude asi stejný případ jako u té 5800Shit a kdysi jsem četl ještě asi o třech stejných na jiných telefonech. Vždy pomohl formát trojhmatem.

Nejlepší by ale bylo na tuhle patálii zapomenout a nic necertifikovat :wink: . Doporučuju použít hack přes Hello Carbide a do c:/sys/bin/ nakopírovat příslušný installserver.exe. To tě zbaví nutnosti certifikovat unsigned aplikace a taky podobných hlášek. Hello Carbide najdeš v sekci Hack Hall - Návody pro hack.
Flash na nejnovější fw bych nedoporučoval, protože jeho hacknutí je poměrně obtížné. Možná hack nebudeš chtít dneska, ale jednou asi dojdeš ke zjistění že je nejlepší mít telefon s otevřeným operačním systémem.

EDIT: aha, byl jsem pomalej :D
Ale Hello Carbide + installserver.exe ti i tak vřele doporučuju.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

08 lis 2009, 07:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Ahojte, tentokrat mam problem s certifikaciou, vytvoreny certifikat na E75, a za pomoci mobile signer nacitam cer a key avsak pri certifikovani vypise "error load key file", stretol sa s tym prosim niekto? Skusal som si to certifikovat aj v inom phone, a to iste... je mozne ze je nespravne vygenerovany z OPDA key file? Pokial vsak dam SelfSign tak vypise "operation successful", avsak pri instalacii novovytvoreneho *.sisx nepusti s hlaskou "unable to instal protected application from untrusted supplier", tak to vypada ze ani ten selfsign to neurobil....

12 lis 2009, 17:38
ForumNO Helper
ForumNO Helper
> jebeno:
1. V jaké verzi MobileSigneru certifikuješ?
2. Ano, je možné že by mohla být chyba v key.file , ale stává se to jen zřídka. V tom případě by mohl pomoci pan kolega šulda.
3. Jen pro jistotu: o jakou verzi fw E75 jde?

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

12 lis 2009, 17:53
Začátečník
Začátečník
E75 FW 100.48.78
prave som to vyskusal ocertifikovat priamo cez web OPDA a instalacia presla... ale aj tak by som radsej do buducna certifikoval v mobile na priamo....
certifikoval som v mobile verzii 1.03 autor leftup

12 lis 2009, 17:59
ForumNO Helper
ForumNO Helper
jebeno píše:
certifikoval som v mobile verzii 1.03 autor leftup

Existuje několik verzí MobileSigneru 1.0.3, všechny od Leftupa. Můžeš mi prosím poslat v SZ odkaz kde jsi tuhle konkrétní verzi našel? Pošlu ti odkaz na 99,999999 % funkční verzi.
Je potřeba udělat v tom pořádek...

12 lis 2009, 18:09
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
No a mě můžeš poslat v SZ IMEI a já ti z OPDA vytáhnu cer + key který by měli fungovat. Jinak je to chyba key ale lze úspěšně podepisovat v PC programem SignSIS-GUI a pokud má člověk hacknutelnou v. FW stačí jen jednou podepsat HelloOX2.03 a je vystaráno ;)
btw samozřejmě tohle popisuju v tématu >>Nové - "Získání certifikátu na cer.opda.cn"<<

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

12 lis 2009, 18:53
Začátečník
Začátečník
diky za pomoc, ale predpokladam ze key aj cer su dobre, kedze mi to na webe certifikovalo a soft som mohol naistalovat...

12 lis 2009, 19:42
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Pokud nechceš certifikovat v mobilu tak to záleží na tobě. Jen bych asi používal svou certifikaci v PC 8)

Člověk se pořád učí
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

12 lis 2009, 19:54
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N 5530 XM
zdravím, potřeboval bych pomoct, stáhnul jsem si mobile signer do N5530XM a nejde mi zadat cesta souborů v MS asi protože nemám verzi pro dotekovky (mám verzi 1.03) můžu poprosit o nějakou verzi která podporuje dotykový tel.?
předem kíky moc :)

27 pro 2009, 21:27
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Verze 1.03 je poslední a MS není pro dotekovky, mimo N97 v té mi díky klávesnici funguje bez problému, stáhni si odsud :arrow: >>Certifikace_a_navod.rar<< a najdeš v něm SignSIS-GUI pro certifikaci v PC. Těch programů a aplikací je samozřejmě víc, ale konkrétně s těmito mám ty nejlepší zkušenosti ;)

Člověk se pořád učí

28 pro 2009, 06:48
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: N95 8GB
Heslo k uploadům: Lovejoy.ForumNO.net
ahojte fakt som skusal vsetko mozne aj drakkarious,aj stranku opda a jedno jedine co mi chyba je signed Helloox na n73 alebo mi cer a kej niekto posle na mail?
vazne sa s tym drbem uz pekne dlho a nechapem preco su na tomto fore programy ktore nefunguju ani tento mobile signed mi nejde a uz na to fakt nemam nervy

takze IMEI 355506011405955
alebo mail perzeuss@azet.sk

...velmi pekne dakujem a bolo by na zamyslenie mat tu len programy ktore skutocne funguju lebo inak len zaberaju zbytocne cas

14 bře 2010, 17:09
ForumNO Helper
ForumNO Helper
> LoveJoy:
Všechno možné? Sorry, ale nevěřím ti :wink: :D .

Na N73 nepotřebuješ HelloOX, takže ani certifikát. Ta jde hacknout všemi předchozími způsoby kromě APP TRK u novějších fw. Doporučuju hacknout jí přes QuickHackKitBeta. Spíš bych tedy radši doporučil HelloCarbide + installserver.exe atd, ale pravděpodobně to stejně chceš jen kvůli instalaci unsigned aplikací, a podle toho co píšeš, tak bys to asi jen těžko zvládl. Takže pro tebe bude jednodušší ta QuickHackKitBeta, přes kterou to zvládne i dvanáctileté dítě.

Jen si dej pozor na dvě věci:
1) použij opravdu QuickHackKitBeta, a ne QuickHackKitAI
2) vyber správný installserver pro tvůj OS

LoveJoy píše:
a nechapem preco su na tomto fore programy ktore nefunguju ani tento mobile signed mi nejde.....
bolo by na zamyslenie mat tu len programy ktore skutocne funguju lebo inak len zaberaju zbytocne cas

A jinak příště važ svoje slova a radši používej to co máš na krku. Už kvůli těmhle výrokům ti nebudu na QuickHackKitBeta dávat link :evil: . Hledej, je tu.
Chyba je jednoznačně na tvé straně mezi židlí a klávesnicí.
Pokud úplně náhodou narazíš na aplikaci která opravdu nefunguje ač je určená pro tvůj telefon, tak to napiš k ní do tématu. Mobile Signer ale 100% v N73 i N95 funguje. A když si správně nastavíš datum podle návodu tak ti bude fungovat i Drakkarious Hack Compilation.

Mimochodem: zveřejňování IMEI a e-mailu v téhle podobě není zrovna moc dobrý nápad :wink: . Navíc tohle je fórum, takže nepočítej s tím, že se někdo přetrhne a ozve se ti na e-mail . Já bych to neudělal ani náhodou už kvůli tomu že se dopředu bojím toho "mobile signer mi nejde" :D

14 bře 2010, 19:21
Pokročilý
Pokročilý
vsak klud jasne ze n73 uricte pojde hacknut ale ako ju mam hacknut necertifikovanym programom aspon tem mi certifikujte :} drbkal som sa s tym dne skoro cely den a nic a neboj sa blby niesom n95 8gb mam hacknutu a aj som si tam sam dal novy firmware takze az tak lavy niesom..ale pracoval som pod stresom pretoze moja polovicka nechape ze niektore ukony su zdlhavejsie ako len si zapalit cigaretku : :lol:

hmm 12 rocne dieta?? heeh kamo urcite fakt tak blby niesom na n95 mam vsetko uplne v poho aj skryte adresare ale fakt na to treba cas takze ta poprosim vaz aj ty svoje slova ked clovek potrebuje pomoc tak si tu iny musia dokazovat aky su dobry...staci mi cer a key na imei a ostatne si spravim sam..zbytocnym vypisovanim zabijas cas aj ty aj ja

potreboval {potrebujem} proste len dva kratke mini mikro suboriky.DAKUJEM

PS: je jedno ci zverejnis mail a imei.amaterskemu hackerovi staci to, ten lepsi si zisti ipcko napriklad vdaka tomuto foru takze ani ty niesi uplne v bezpeci. a ak fungujes pod Win tak sa zoznam s linuxom.

Ospravedlnujem sa za nespravnu specifikaciu ano mobile signer mi ide ale ani jeden z dvoch key a cer co su spakovane v rar subore mi nespravia pouzitelny signed subor

14 bře 2010, 22:04
ForumNO Helper
ForumNO Helper
LoveJoy píše:
....drbkal som sa s tym dne skoro cely den a nic a neboj sa blby niesom n95 8gb mam hacknutu a aj som si tam sam dal novy....
....zbytocnym vypisovanim zabijas cas aj ty aj ja potreboval {potrebujem} proste len dva kratke mini mikro suboriky...

Kdyby sis o ty dva mini mikro suboriky místo toho "zbytočného vypisovania" a "drbkania" zažádal na OPDA, nebo aspoň napsal co se ti tam nedaří tak už bys je touhle dobou měl, ale to je jedno.
Píšeš sice, že jsi zkoušel OPDA, ale nespecifikuješ co jsi zkoušel a s jakým výsledkem. A OPDA teď funguje, za poslední 4 dny jsem tam odsud získal několik certifikátů.
Ty cer a key soubory z archívu s Mobile Signer ti fungovat nemohou, nefungovaly skoro nikomu a byly tam přidané Leftupem před několika lety tuším jen z důvodu testování. Ale to je taky jedno.

Zkusím to tedy ještě jednou:
Na N73 nepotřebuješ HelloOX, takže ani certifikát. Ta jde hacknout všemi předchozími způsoby kromě APP TRK u novějších fw. Doporučuju hacknout jí přes QuickHackKitBeta.
Jen pro jistotu ještě upřesním aby ti to bylo jasnější: nejznámější aplikace kterými snadno N73 hackneš (tedy HelloCarbide, DrakkariousHackCompilation, QuickHacKitBeta, i ta QuickHackKitAI), jsou signed.

Off topic:» S tím e-mailem jsem neměl na mysli zrovna převeliké h@X4ry, ale spam. Proto jsem psal "v téhle podobě". Ono "heknout mejla" se dělá trochu jinak než si asi představují začínající scriptkiddies . Bruteforce ataky a podobné techniky už jsou pěkných pár let passé.
A s cizím IMEI se dají dělat taky docela zajímavé věci :wink:
» Řekl bych, že na síti budu asi celkem v bezpečí :wink: Zkus se zeptat zdejších adminů a moderátorů na moje IP adresy :D
» Ujišťuju tě, že kdybych používal PC, tak by mi do něj virus z Redmontu už nesměl. Leda tak pro pár hudebních programů na oddělené partition. S několika distry Linuxu jsme si kdysi rozuměli docela dobře.

15 bře 2010, 00:52
Pokročilý
Pokročilý
ok dakujem za zhrnutie.o nic mi neslo len o cer a key.a moj mail mas tak mi tam mozes nieco o hackingu pc napisat,uz par rokov sa o to az tak nezaujimam ale rad by som sa dostal do obrazu.a dakujem za tvoj cas a ochotu.

15 bře 2010, 10:14
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N80
Heslo k uploadům: neldor.ForumNO.net
MUSITE MAT VLASNE CERTIFIKATY
odtalto to ide lachko ziskat len sa musite vysomarit s tych hakov bakov sikmookych
http://www.opda.net.cn/forum.php

1 smart phone 6630 najkrajsa tehla na svete (moj nazor)
2 N80 nic moc ale aspon to wifi a dysplej....
3 N79
4 N95 8GB

30 led 2011, 15:09
Profil ICQ
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: N97 white CFW v7.0F
Heslo k uploadům: Ptolemaios.ForumNO.net
Reputace: 87
viewtopic.php?t=16285

blázne