Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 18 říj 2017, 18:15

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 9 ] 
 Hack Belle 
Autor Zpráva
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: E7
Heslo k uploadům: traged.ForumNO.net
Reputace: 4
Příspěvek Hack Belle
Provedl sem na E7 a bez problému,návod a soubory vše tam je. :)

http://www.nokiavnn.com/2012/02/hack-nokia-belle-official-with-norton.html

O bože o bože :D

Vše zde
http://www.edisk.cz/stahni/61433/Hacked_belle_offical.rar_1.69MB.html

To prokop : v poho v poho už sem tady na foru nějakej pátek a vím :D

1. porušenie pravidiel podpisovej politiky. tomopk

Naposledy upravil traged dne 12 úno 2012, 17:08, celkově upraveno 1

11 úno 2012, 10:20
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: nokia n82
Reputace: 0
Příspěvek Re: Hack Belle
Jo a co mám stáhnout jako??? Kde to tam je???

-- 11 úno 2012, 23:30 --

Dej sem odkazy na vše a pak to bude jinačí!!

:cba:

11 úno 2012, 23:24
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
>kubelda:
Kdybys to napsal obráceně, tak bych to asi chápal jako popíchnutí aby zde byly vlastní návody v CZ nebo SK, což by bylo chvályhodné. Takhle si ale musím myslet, že patříš mezi lidi, kteří se nějakým mně nepochopitelným způsobem dokážou dívat se zavřenýma očima :roll: (nechce někdo sepsat návod ? Takovou techniku bych docela rád prozkoumal :D )
Citace:
"Click below to download :"
[NokiaVNN.com] Hacked belle offical
Mirror: h*tp://w*w.embedupload.com/? d=3JJNURM0KZ

:wink:
Ale to už je jedno, klikni zde (a díky, jinak bych se asi nedokopal k tomu abych to spáchal :D )

Spoiler: Zobrazit
Zajímavé je, že ten tragedův link mi javové Opery Mini nedokážou otevřít... Obrázek
Interní zmetek Nokia Web Browser se mi tu stránku snaží otevřít už asi 5 min a sotva se drží. Nicméně zatím mu to docela jde, "už" toho má načteno asi 1/4 a ještě si na to neukousnul ani celých 50 MB RAM :D . Jen jako vždy v podobných případech shazuje co se dá (moc jsem mu toho ale nedovolil, tak doufám že nakonec vzteky nerestartuje telefon :D) . Jenže tentokrát v tom bude asi nevinně, spíš jde o prasečinu na straně milého pana "webmastera". Už jen ta velikost je zhovadilá... :roll:
<edit>
$...
$action: NWB commit harakiri
$result: operation failed
$time: T-9
$autorun: normal mode
$action: start Opera Mini sis
$time: T-2
$echo: download OK
/end of actions
:D </edit>

>traged + moderátoři:
Sorry za duplicitu, snad chápete důvody proč jsem si jí snad poprvé v životě dovolil. Jestli si najdu čas, tak ještě něco spáchám, a pak se můžou tahle podobná témata pozavírat, ať v tom hackování není chlív jako dosud. Já osobně bych to udělal už teď, všechno potřebné už tu je, a ani ten Norton tu vlastně být nemusel.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

12 úno 2012, 09:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: E7
Heslo k uploadům: traged.ForumNO.net
Reputace: 4
Starší ale stejný postup jiná firma :) tak sem hacknul Annu ale po druhé nešel nainstalovat kvuli vypršení času na demo.Když se musí registrovat přez net při instalaci.Takže stačí si jen vybrat jeden ze dvou softíku co sem tady uploadnul pro ty co mají stejnej problém jako jsem měl já.Ale polopatě už návod nééé :D

http://www.edisk.cz/stahni/20477/UMU_by_CODeRUS.rar_1.54MB.html

1. porušenie pravidiel podpisovej politiky. tomopk

12 úno 2012, 17:19
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Sakra chlape, nechápu, vážně ne .... :D Proč to sem probůh dáváš? :D A ještě s tím, že "polopatě už návod nééé" :lol: (provokace? :D )
Kdyby to byl nějak výrazně změněnej nebo doplněnej vlastní návod v CZ nebo SK, tak budiž, ale takhle jen jako odkaz ke stažení cizího v EN? :roll: Takový věci se přece na slušnejch fórech dělaj jen u horkejch novinek... Kdybys aspoň trošku koukal.... Umu hack tu už dávno téma s návodem má - jak EN, tak i SK překlad od kolegy Rusnaka, a hlavně je ten návod přímo tady na fóru. Momentálně hned pod tímhle topicem a tím mým, a schválně jsem na něj ještě dával odkaz na začátku toho mýho... To sou ty věci co mi hlava nebere :D

traged píše:
tak sem hacknul Annu ale po druhé nešel nainstalovat kvuli vypršení času na demo.

1. Nešel nainstalovat? Podle mě je blbost že by nešel nainstalovat. Kromě toho, co jde do stejného telefonu nainstalovat jednou, to přece už musí jít vždycky (pokud náhodou matička Nokia zas neposere nový fw, ale to nebude tenhle případ). Já osobně si nevzpomínám že bych někdy viděl aplikaci, která by kontrolovala platnost trialu už během instalace. Ono by to sice šlo, ale bylo by to asi autorům k hounu, protože by to za pár vteřin dokázal odstranit kdejakej prokop :D . A tady nic takovýho se svým vercajkem taky nevidím.Nebylo to spíš tak, že tě nepustil do Quarantine listu?
2. Jestli tě dobře chápu, tak jsi hacknul Annu, pozdějc flashnul Belle, chtěl znova hacknout a Norton už tě nepustil? A má prosímtě E7 disk D://? Pokud ano, kolik je na něm volnýho místa? Ono to s tím možná může jistým způsobem souviset, a tahle informace by se mohla hodit právě proto, aby lidi nemuseli po flashi/formátu znova hackovat (já už snad napíšu script a někam ho vpašuju, ať se nemusím pokaždý ptát :D . Stejně by Magoři potřebovali mnohem víc informací co kterej model telefonu kde má Obrázek )
Jestli je to tak, tak bych asi měl řešení. Já ten "antivirus" totiž přitom sepisování postupu docela dost študoval v obou telefonech, a jak blbec jsem si i zkusil stáhnout databázi, jestli náhodou už konečně nedokáže objevit můj škodlivej soft (samozřejmě že zase ne, zatím to nedokázal ještě žádnej "antivir", na tohle jsou odjakživa k hounu :D ). Takže mě potom nakonec Norton nepustil do toho Quarantine listu. To by mi nevadilo, bo jsem tu věc už chtěl poslat kam patří, jenže jsem ještě chtěl udělat do toho mýho návodu znova tu první animaci (původně byla moc rychlá, a já zrovna neměl nic čím bych to rozebral). No a protože už jsem celkem dobře věděl co kde kdy ten zmetek Norton dělá (mimochodem, určitě doporučuju odinstalaci, je to taky pěknej prevít), tak po chvilce laborování bylo jasno *. Dal jsem těmhle souborům atributy read-only a hidden (asi by stačilo read-only, ale já už jsem zvyklej dávat je napřed automaticky oba. Většinou to tak je OK ) :
C:/data/0810040397.hps (tady si nejsem jistej, myslím že už jeden nebo oba atributy měl)
C:/data/lm/0810040397.cfg
C:/data/lm/symc_lcspro.cfg
C:/system/data/lm/symc_lcspro.cfg
C:/system/data/lm/0810040397.cfg
C:/private/2000454C/všechny soubory ve složce
C:/private/20004555/všechny soubory ve složce
Pak jsem restartoval telefon, a bylo to OK *
U mě to byla v normálních telefonech samozřejmě pohodička, ale asi tam bude jeden zádrhel protože jde i o ty soubory v /private/ (takže opět známej začarovanej hackruh :D ). Podle mě by to ale mohlo fungovat i bez toho že by se měnily atributy i těmhle Obrázek. Kdyby se do tý situace někdo náhodou dostal, tak prosím dejte vědět.

Off topic:*
Nějak jsem si přitom matně vzpomněl, že už jsem na to snad jednou před pár měsíci narazil, vyzkoušel to a dokonce že už jsem ten postup někam psal Obrázek . Možná déja-vue. Nebo už se spíš hlásí dědství :D Nebo jsem to někde čet, a teď jel čistě podvědomě :D .
Mimochodem, využiju příležitost, a zopakuju svojí občasnou žádost: moc vás všechny prosím, jestli se někdo někdy nějakou náhodou dostanete k viru, který by fungoval v jakémkoliv symbianovém telefonu od OS 9.x výš, tak mi ho prosím pošlete na mail (mám ho uvedený v profilu). Za takovýto skutečný virus bych asi i zaplatil nějakou přiměřenou částku, případně bych ho za jistých podmínek vyměnil za podobný kousek. To samé jestli jakožto laici nebo paranoici používáte nějaký "mobilní antivir", a on vám něco označí jako virus nebo hrozbu - v tom případě bych prosil i název toho "antiviru" (snad je ale jasné, že za tohle už bych nezaplatil, bo nejsem henten Rotčílt :D )

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

12 úno 2012, 21:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: N8-00 OS Belle 16+32 Gb Hacked - N95-01 8Gb FW 35.0.002 - Hacked
Heslo k uploadům: The Jackal 88.ForumNO.net
Výborně.....funguje skvěle:-) Odzkoušeno Nokia N8 Symbian Belle

17 úno 2012, 13:21
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník
tak taky sice funguje,ale tel je zabrzdenej...znatelne
N8 belle

05 bře 2012, 09:54
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia C6-00
Dostanu Belle na nokii c6-00 ?

10 bře 2012, 14:52
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
Proč se ptáš na rohlíky v drogerii :roll: To jsou nějaký skvrny na slunci či co :twisted: Dostanu do trabanta motor z Ferrari? Asi jo ale co to s ním provede :D Pokud by tohle šlo tak proč by se vyráběly telefony pro nový SW, stačilo by jen aktualizovat :idea:

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

11 bře 2012, 07:02
   [ Příspěvků: 9 ] 
Bookmark and Share