Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 16 pro 2017, 05:26

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 13 ] 
 Časté otázky a odpovědi, aneb Hack FAQ 
Autor Zpráva
Admin
Admin
Model telefonu: HTC Evolution 3D
ROM: STOCK
Reputace: 64
Příspěvek Časté otázky a odpovědi, aneb Hack FAQ
Co si mám představit pod pojmem: Hack telefonu?
:arrow: Hack je zpřístupnění některých systémových složek telefonu, které následně můžete využít pro spoustu úprav vašeho telefonu. Nejedná se o žádnou těžkou manipulaci s telefonem. Jde jen o to, že pár nainstalovanými utilitkami a pár soubory obejdete zabudovanou ochranu telefonu.

Nemohu přijít o záruku?
:arrow:Zajisté nemůžete o záruku přijít, to vám dnes garantuje téměř každý. Jak se dočtete níže, jde pouze o pár malých instalací popřípadě kopírování souborů do určitých složek. Pokud se rozhodnete a hack přijít, stačí naformátovat telefon a zjistíte, že hack opravdu v telefonu není. Pokud tedy mobil potřebujete reklamovat, a bojíte se, že vás hack může omezovat, stačí ku příkladu použít trojhmat (Při zapínání telefonu podržte současně * + zel. tlačítko +3). Trojhmat je nejspolehlivější způsob, jak formátovat svůj mobilní telefon.

Nemohu nijak poškodit svůj mobilní telefon?
:arrow: V žádném případě. Pokud se budete držet návodu, na které jste odkázání, nic se s vaším mobilním telefonem nemůže stát. Hack je vlastně taková doinstalovaná aplikace v telefonu, která nijak neškodí, ba co víc, dokonce si můžete určit, zda hack chcete mít zrovna zapnutý nebo vypnutý.

Co získám hacknutím mobilního telefonu?
:arrow: Hacknutím získáte nejen přístup do systémových složek. Můžete jej dokonce využít k tomu, abyste mohli instalovat symbianové aplikace a hry bez nutnosti daný instalační soubor certifikovat. Dále díky němu můžete zaměnit několik původních detailů telefonu. Jen pro příklad si vezmeme: Změna vypínací/zapínací animace, změna zapínacího tónu, skrytí nepoužívaných a překážejících původních aplikací telefonu, díky čemuž uvolníte operační paměť (RAM). A samozřejmě naleznete ještě spoustu dalších tipů a triků, které váš telefon učiní jedinečný od ostatních.

Je tu tolik příspěvků o hacku, kolik druhů hacku vlastně existuje?
:arrow: Druhů hacků je bohužel či bohudík hned několik. A to z jednoho prostého důvodu. Některé telefony mají starší firmware, díky němu zabudovaná ochrana není tak dokonalá, aby starší verze hacku na ní neplatili. Výrobce se ovšem o hackování jejich systémů dozvěděl, a tak vypustil novější firmware, který měl hackování zabránit. Bohudík i ty novější firmwary jdou obejít.
Nyní jdou nové FW hacknout novou metodou, která je podle poznatků uživatelů, co ji zkoušeli, opravdu jednoduchá. Tento způsob by neměl také zabrat více, než pár minutek.

Jaké telefony lze hacknout?
:arrow: Pokud opravdu netušíte, jestli váš telefon je nyní hacknutelný, nebo ne, máme tady pro vás skutečně užitečný rozpis telefonů a dokonce druhů hacků. Stačí kliknout na níže umístěný link a naleznete se v kompletním a rozpracovaném topicu, který vás určitě navede na to správné ořechové.
SEZNAM HACKNUTELNÝCH TELEFONŮ

Jaký mám operační systém?
:arrow: Pokud nevíte, jaký máte ve svém telefonu druh OS, neděste se, stačí kliknout na link o něco výše a tam jako vždy máte všechno dopodrobna popsáno.

Kritika je pro mě dar, díky kterému je budování výzva.
Jsem taky jenom člověk, nejsem tu věčně. Potřebuji chlastat a souložit.

05 úno 2009, 16:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Reputace: 0
Příspěvek Re: Časté otázky a odpovědi, aneb Hack FAQ
Omlouvam se,ale zkusil jsem podle navodu, co jsme nasel tady hacknout nokii N95 s FW 31.0.017 a kdyz chci nainstalovat aplikaci MapDrive napise mi to, ze Pozadovany pristup aplikace neni zajisten.Nevim co s tim, pritom mam certifikat platny, zkousel jsem nainstalovat nektere aplikace, ktere potrebuji certifikaci a ty behaji bez problemu, nevim, kde je problem.diky za pomoc

13 bře 2009, 23:05
Momentálně zaBANován
Momentálně zaBANován
Model telefonu: Nokia N95 FW 31.0.017
Heslo k uploadům: Nákladní vlak.ForumNO.net
Reputace: -2
Pokud máš opravdu certifikát platný, tak nejjednodušší bude, když si stáhneš HelloOx odsud
ocertifikuješ ho svým certifikátem a poté jednoduše nainstaluješ.
Vše potřebné ti už nainstaluje sám HelloOx, který pak můžeš v klidu smazat. :)

Jsem naprostý idiot a podvodník. Dělal jsem se svými alternicky na fóru jen bordel a proto mám BAN!!! Nechceš skončit také tak, jako já? Chovej se na fóru slušně a podle pravidel!!

13 bře 2009, 23:52
Začátečník
Začátečník
Diky,ale i tak to pise stejnou hlasku.. :x Nechapu to...

14 bře 2009, 20:22
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N96
jde hacknout N96 když ještě neni ten soubor installserver.exe???

25 bře 2009, 19:58
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: N97 white CFW v7.0F
Heslo k uploadům: Ptolemaios.ForumNO.net
Reputace: 87
ohledně hacku telefonu jsem nováček tak mě šetřete :D jestli jsem to teda správně pochopil, kdybych měl teoreticky telefon s 9.2 FP1, tak stačí když nainstaluju a podle návodu zprovozním určité aplikace a už si můžu v klidu instalovat do mobilu aplikace, které by jinak požadovaly certifikát (např. nové SmartMovie 4.xx) ?? :oops:

Obrázek

19 čer 2009, 19:58
Profil ICQ
Maximální uživatel
Maximální uživatel
Model telefonu: Nokia N95
Heslo k uploadům: Kotvic.ForumNO.net
Reputace: 60
To že jsi nováček Tě neomlouvá, stačí umět číst a dělat to co je napsané v návodu. Od toho tady hack hall je. :wink:

Pochopil jsi to absolutně správně. Takhle jednoduché to opravdu je.

NOKIA N95 BROWN FW 31.0.017 + 8GB SanDisk
Siemens SX1 FW 15 CZ + 64MB Nokia MMC
Obrázek

20 čer 2009, 11:54
Platinový uživatel
Platinový uživatel
Model telefonu: N97 white CFW v7.0F
Heslo k uploadům: Ptolemaios.ForumNO.net
Reputace: 87
no právě že jsem nemohl uvěřit tomu, že u 3rd je to takhle jednoduchý, zatímco u nehackovatelných tel. se musí certifikáty vytvářet :D paráda, dík ;)

Obrázek

20 čer 2009, 15:07
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia 5230
Zdravim mam nokiu 5230 a potrebujem ju hacknuť hladam týpka čo to už robil pretože potrebujem s tým helfnúť napište mi niekto SS dakujem :)

Motto: K práci sa vždy staviam tak, aby som nezavadzial.

12 bře 2010, 10:42
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Na to nepotřebuješ nikoho, kdo to už dělal, je to jednoduché. Když se mrkneš sem a sem, tak bys do zítřka měl mít hacknutý telefon a k tomu navíc taky možnost instalovat unsigned aplikace.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

12 bře 2010, 12:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia 5230
vdaka už sa mi to konečne podarilo asi na stý krát

Motto: K práci sa vždy staviam tak, aby som nezavadzial.

16 bře 2010, 19:39
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: nokia n 97
zdarvim mam n 97 a zkousel semvsechno co jsem tady nasel a nebo nekdo poradil pokyzdy se to nepovede bud to napi se neposporovany format nebo tak neco .muze nekdo poradit.dik moc

21 bře 2010, 17:32
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Taky zdravím, ale poradit ti takhle asi nepůjde. Křišťálové koule nám totiž rozkradli homelesáci, takže nevíme co je to "neposporovany format nebo tak neco" a v jakých situacích se ti ty hlášky objevovaly.

» 0. To co jsi zkoušel a nepodařilo se ti to, řeš vždy v tématech kde se o tom psalo, nebo s tím kdo ti to poradil.

» 0.1 Když už z nějakého důvodu píšeš bez diakritiky, tak si před odesláním zkontroluj překlepy nebo je po odeslání oprav. To je naprosté minimum, které bys měl udělat pro lidi které na internetu o něco žádáš.

» 1. Jestli máš firmware vyšší než 20.0.019 (*#0000# v pohotovostním režimu), můžeš primární hack N97 provést jen způsobem popsaným zde. Postupuj opravdu přesně podle toho co se tam píše, radši si to přečti několikrát. Při případných problémech tam napiš přesné hlášky, nebo radši nepiš vůbec nic.

» 2. Pokud máš firmware 20.0.019 a nižší, tak primární hack můžeš provést také (jednodušeji a bezpečněji) způsobem popsaným zde. Tedy HelloOX v2.0.3 ze stránek helloox2.com (unsigned verzi před instalací ocertifikuj, nebo za signed verzi podpoř autory min 5€. Doporučuju obojí). S fw 20.0.019 jde N97 primární hack tímhle způsobem provést taky, ale po prvním formátu disku C:/ (=paměť telefonu), už to nepůjde. Musel bys firmware reflashovat, pak by to myslím zase do prvního formátování C:/ šlo. Při případných problémech s hackem přes HelloOX v2.0.3 do toho tématu opět napiš přesné hlášky, nebo radši nepiš vůbec nic.

» 3. Jiný způsob hacku N97 nezkoušej. Buď nefunguje, nebo je zbytečně složitý (a stejně tu ty složité postupy nejsou popsané)

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

21 bře 2010, 22:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
   [ Příspěvků: 13 ] 
Bookmark and Share