Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 20 srp 2018, 00:08

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 10 ] 
 QT + QT mobility 
Autor Zpráva
Main Uploader
Main Uploader
Model telefonu: HTC EVO + 5530
Reputace: 410
Příspěvek QT + QT mobility
Mnoho her či aplikací vyžaduje QT mobility.Zde je.

http://www.ulozto.cz/8690302/qt-mobility-zip

http://www.edisk.cz/stahni/55050/qt_mobility.zip_2.38MB.html

Kráva,když se o ni hospodář postará tak zabučí-tedy poděkuje.vůl ne.

já a sosan :Obrázek Obrázek

17 dub 2011, 21:05
Main Uploader
Main Uploader
 QT Installer 4.7.3 + QT Mobility 1.1.2 - E:\ [25.4.2011]
Některé programy i hry vyžadují qt installer

http://www.ulozto.cz/8715142/qt-installer-5th-4-7-1-zip
http://www.edisk.cz/stahni/43790/qt_installer_5th_4.7.1.zip_12.27MB.html

19 dub 2011, 21:20
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia N82
Heslo k uploadům: Bellero.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek Re: qt installer 4.7.1
lze použit nějaký ten QT installer na SE vivaz pro? nebo něco co by nahrazovalo jeho funkci u SE? Diky

21 dub 2011, 01:32
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
>Bellero:
Vzhledem k samotné filozofii Qt by to jít mělo. Qt jsou multiplatformní knihovny a smysl jejich existence je právě v tom, že by měly víceméně fungovat napříč platformami. Samozžekmě s ohledem na rozdílnou instalaci, ale ty knihovny jsou v podstatě stejné jak pro Symbian, tak i pro Linux/Maemo/MeeGo, Mac OS, a dokonce i pro megavirus Windows. Celá ta filozofie je založená na stejném principu jako třeba Python, Java emulátor, nebo P.I.P.S. knihovny (ostatně P.I.P.S. jsou součástí Qt).
Ovšem jsou tu určité nuance i v rámci jednoho OS - například ve verzi pro S^3 telefony museli vývojáři oproti verzi pro s60v3 a s60v5 telefony trochu pozměnit 3 soubory v Qt Installeru.
Jinak souhlas s milann70 - než se ptát a navíc ještě čekat na odpověď, tak bys to už dávno měl vyzkoušené, včetně kombinací s ostatními Qt komponenty, instalace a ověření funkčnosti Qt aplikací :wink: A to i přesto, že instalace všech komponentů trvá extrémně dlouho.

Mimochodem, Qt Installer v4.7.1 je už relativně zastaralý, měl docela zásadní chyby, a samotný Qt Installer je v podstatě k ničemu. Momentálně je už asi 14 dní aktuální Qt Installer 4.7.2, a to nově i v modifikaci s instalací na E:/ či F:/ (platí to samé co u Pythonu 1.4.5 - Qt aplikace musejí být nainstalované na stejném disku, na kterém jsou nainstalované samotné Qt knihovny, Qt Mobility, Qt Webkit, Qt Components atd. No a když si uvědomíme, že jsou to jen v samotném základu stovky souborů které by měly zabírat drahocenné místo na C:/...)
Vše je včetně dokumentace ke stažení zdarma na qt.nokia.com. Reupload na share server mi připadá jako nesmyslná ztráta času jak pro samotného uploadera, tak i pro potenciální downloadery.

>milann70:
Spoiler: Zobrazit
Mohl bys prosímtě z názvu tématu odmazat tu verzi? A také v dalších tebou založených tématech? Podle mě je obecně uvádění verzí v názvech topiců na podobně zaměřených fórech kontraproduktivní, a vede to jenom k dezorientaci začátečníků. Viz např. TTpod - založil jsi to s názvem 4.0, ale sám jsi tam přidal verzi 4.2, přičemž jsi název ponechal :wink: .
O ikonce "New" ani nemluvě - skoro všude kam kouknu, tam je to od tebe "New", přestože je to většinou už dávno "Old" :D . Jen tak namátkou jsem kliknul někam přibližně doprostřed tvých postů - topic založený před 2,5 měsíci mi připadá sakra hodně "Old" :D . Tím pádem ta ikonka postrádá jakýkoliv význam. Otevři si třeba druhou stranu téhle sekce a posuď sám :wink:
"U mě doma" to ani zdaleka není tak strašné, a přesto zvažujeme, že prostě povolíme přidávat ikonky témat jen některým zodpovědnějším uživatelům, kteří se o svá vlastní témata starají.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

21 dub 2011, 22:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Model telefonu: Honor 9
Reputace: 121
Příspěvek QT Installer 4.7.3 + QT Mobility 1.1.2 - E:\ [25.4.2011]
QT Installer 4.7.3
http://www.uloz.to/8724385/4.7.3.sis

QT Mobility 1.1.2
http://www.uloz.to/8724386/qtmobility-1.1.2.sis

Instalace na E:\ (ušetříte cca 13MB na disku C:\)

Osobně mi s tímto QT 4.7.3 fungují všechny QT hry a aplikace, které jsem zkoušel

Jenom dvě věci smrdí jako ryba... a jedno je ryba! :lol:
5110>3510>3220>n70>n73>5800>Nexus S>Galaxy Nexus>Nexus 4>Nexus 5>Nexus 5X>Honor 8 > Honor 9

http://www.psdeals.neasi.eu

25 dub 2011, 17:11
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: N95, Nokia X6
Heslo k uploadům: JaLoMe.ForumNo.net
Příspěvek Re: QT Installer 4.7.3 + QT Mobility 1.1.2 - E:\ [25.4.2011]
Chtěl bych vědět jak QT mobility atd. odstranit - odinstalovat z mobilu. Nainstaloval jsem QT Instaler 4.7.2 + QT mobility a nejdou klasickou cestou odinstalovat. Poradí někdo?

Nokia N95, FW - 31.0.017 (h*ck), Micro SD SanDisk 4 GB, KOSS PortaPro. Nokia X6 (h*ck)

25 dub 2011, 18:57
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Buď zdráv, chlape :wave:
Zkus ukončit screensaver a nastavit originální motiv bez efektů, případně deaktivovat externí efekty motivů. Pokud používáš externí font, tak ho taky deaktivuj (+ samozřejmě restart)

Kdyžtak mrkni taky "ke mně domů", řešil se tam downgrade Qt, a ten by ti třeba mohl pomoci:
http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=6&t=12547

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

26 dub 2011, 06:04
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia N82
Heslo k uploadům: Bellero.ForumNO.net
prokop píše:
>Bellero:
Vzhledem k samotné filozofii Qt by to jít mělo. Qt jsou multiplatformní knihovny a smysl jejich existence je právě v tom, že by měly víceméně fungovat napříč platformami. Samozžekmě s ohledem na rozdílnou instalaci, ale ty knihovny jsou v podstatě stejné jak pro Symbian, tak i pro Linux/Maemo/MeeGo, Mac OS, a dokonce i pro megavirus Windows. Celá ta filozofie je založená na stejném principu jako třeba Python, Java emulátor, nebo P.I.P.S. knihovny (ostatně P.I.P.S. jsou součástí Qt).
Ovšem jsou tu určité nuance i v rámci jednoho OS - například ve verzi pro S^3 telefony museli vývojáři oproti verzi pro s60v3 a s60v5 telefony trochu pozměnit 3 soubory v Qt Installeru.
Jinak souhlas s milann70 - než se ptát a navíc ještě čekat na odpověď, tak bys to už dávno měl vyzkoušené, včetně kombinací s ostatními Qt komponenty, instalace a ověření funkčnosti Qt aplikací :wink: A to i přesto, že instalace všech komponentů trvá extrémně dlouho.

Mimochodem, Qt Installer v4.7.1 je už relativně zastaralý, měl docela zásadní chyby, a samotný Qt Installer je v podstatě k ničemu. Momentálně je už asi 14 dní aktuální Qt Installer 4.7.2, a to nově i v modifikaci s instalací na E:/ či F:/ (platí to samé co u Pythonu 1.4.5 - Qt aplikace musejí být nainstalované na stejném disku, na kterém jsou nainstalované samotné Qt knihovny, Qt Mobility, Qt Webkit, Qt Components atd. No a když si uvědomíme, že jsou to jen v samotném základu stovky souborů které by měly zabírat drahocenné místo na C:/...)
Vše je včetně dokumentace ke stažení zdarma na qt.nokia.com. Reupload na share server mi připadá jako nesmyslná ztráta času jak pro samotného uploadera, tak i pro potenciální downloadery.

>milann70:
Spoiler: Zobrazit
Mohl bys prosímtě z názvu tématu odmazat tu verzi? A také v dalších tebou založených tématech? Podle mě je obecně uvádění verzí v názvech topiců na podobně zaměřených fórech kontraproduktivní, a vede to jenom k dezorientaci začátečníků. Viz např. TTpod - založil jsi to s názvem 4.0, ale sám jsi tam přidal verzi 4.2, přičemž jsi název ponechal :wink: .
O ikonce "New" ani nemluvě - skoro všude kam kouknu, tam je to od tebe "New", přestože je to většinou už dávno "Old" :D . Jen tak namátkou jsem kliknul někam přibližně doprostřed tvých postů - topic založený před 2,5 měsíci mi připadá sakra hodně "Old" :D . Tím pádem ta ikonka postrádá jakýkoliv význam. Otevři si třeba druhou stranu téhle sekce a posuď sám :wink:
"U mě doma" to ani zdaleka není tak strašné, a přesto zvažujeme, že prostě povolíme přidávat ikonky témat jen některým zodpovědnějším uživatelům, kteří se o svá vlastní témata starají.

já se neptal jen tak samozřejmě jsem to vyzkoušel a nefunguje. A už jsem se někde na to ptal a bylo mi řečeno že ten qt mi nejede z důvodu že nemám nokii tak jsem se ptal i tady. :) Jinak díky

26 dub 2011, 11:42
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: N95, Nokia X6
Heslo k uploadům: JaLoMe.ForumNo.net
prokop píše:
Buď zdráv, chlape :wave:
Zkus ukončit screensaver a nastavit originální ........................

Ahoj, taky buď zdráv :wave: .
Abych pravdu řekl, tak jsem počítal s Tvou odpovědí. Prubnul jsem postup, který jsi popsal, ale neuspěl jsem a tak jsem šel k Tobě na web. Nainstaloval jsem Qt Downgrade, ale nikde jsem nenašel složku qtexamples, no a tak jsem to vzdal a přeinstaloval jsem QT novou verzi, možná se to někdy bude hodit. Moc Ti děkuji za Tvou reakci, možná se Tvůj postup bude hodit někomu jinému. Měj se pěkně.

Nokia N95, FW - 31.0.017 (h*ck), Micro SD SanDisk 4 GB, KOSS PortaPro. Nokia X6 (h*ck)

26 dub 2011, 21:54
Profil ICQ
Main Uploader
Main Uploader
Příspěvek Re: QT + QT mobility
Qt installer v.4.7.4 For Symbian^1

Název: instalace v.4.7.4 Qt pro Symbian ^ 1
Vydáno: 09.08.2011g.
Výrobce: Nokia
S podporou jazyka [a]: angličtina
Kompatibilita: Symbian S ^ 1

QT-Knihovny verze pro chytré telefony Nokia, operačním systémem OS Symbian ^ 1
V archívu jsou 4 soubory, které musí být nainstalován na disku C smartphone v následujícím pořadí:
1. Qt
2. Qtwebkit
3. Qtmobility
4. (Volitelné) QMLViever

http://www.ulozto.cz/10609080/qt-4-7-4-zip
http://www.edisk.cz/stahni/35297/QT_4.7.4.zip_18.93MB.html

13 říj 2011, 09:26
   [ Příspěvků: 10 ] 
Bookmark and Share